Site Logo

Державний навчальний заклад "Вище професійне училище №9 м.Кіровоград"

Форум закладу
 
Текущее время: Ср сен 20, 2017 11:50 pm

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Типові запитання про навчання
СообщениеДобавлено: Пн май 23, 2016 12:31 pm 
Не в сети
Site Admin
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вс мар 17, 2013 6:16 pm
Сообщения: 6
Чи потрібно для вступу до училища надавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання?
Проходити зовнішнє незалежне оцінювання до училища не потрібно .
Підстава: лист Міністерства освіти і науки України від 04.02.08 № 1/9-51.

Чи надається відстрочка від призову до Збройних сил України?
Так, учням надається відстрочення від служби в Збройних силах України на час навчання, а також на один рік по завершенню навчання, за умови працевлаштування за професією.

Навчання платне?
Ні, училище фінансується за рахунок державного бюджету.

Чи виплачують учням стипендію?
Так, учні отримують стипендію у розмірі встановленому законодавством. Станом на 1 січня 2016 року стипендія становить 311 грн. без урахування індексації. Учні, які за результатами попереднього семестру мають оцінки 10-12 балів отримують підвищену на 40 грн. стипендію.

Чи є в училищі гуртожиток?
В училищі є гуртожиток, який розташований безпосередньо на території училища. Тому учням, що проживають в гуртожитку достатньо 3-4 хвилини щоб прийти на заняття.

Скільки коштує проживання в гуртожитку?
Проживання в гуртожитку безкоштовне.

Який повинен бути середній бал, зазначений в атестаті, для вступу до училища?
У відповідності до Правил прийому до ВПУ №9 м.Кіровограда прийом на другий ступінь професійно-технічної освіти здійснюється за результатами співбесіди. Співбесіда проводиться поетапно протягом усього періоду прийому документів (як правило щотижня). Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення співбесіди, приймальна комісія оголошує список осіб, які можуть бути зараховані на навчання до ВПУ №9. За рівних умов зарахування проводиться з урахуванням середнього балу атестату. Тому вимоги до мінімального середнього балу в атестаті абітурієнта відсутні.

Який термін надання документів абітурієнтами для вступу до училища?
У відповідності до Правил прийому до ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград", прийом документів абітурієнтів починається з травня та завершується за мірою комплектування груп з конкретних професій (як правило 20 серпня).

Чи можна навчатися в училищі після завершення іншого училища, технікуму, інституту?
Ні, не можна. У відповідності до ст.3 Закону України "Про професійно-технічну освіту" "Первинна професійна підготовка - це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії, або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня". Тобто, навчатися в професійно-технічних навчальних закладах, за наявності у абітурієнта раніше отриманого диплома кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра іншого навчального закладу, заборонено.

Які є в училищі форми навчання?
В училищі навчання здійснюється тільки за денною формою. Вечірня, очно-заочна, дистанційна, екстернатна форми навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами в училищі відсутні.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron