Ви переглядаєте: Головна сторінка

План підвищення кваліфікації педпрацівників на 2013 рік

E-mail Печать

підвищення кваліікаціїПро підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів професійно-технічних навчальних закладів області у 2013 році (додаток 1 до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 19.12.2012 року № 518)

 

 

 

 

 

ПЛАН-ГРАФІК підвищення кваліфікації  педагогічних працівників на 2013 рік

в обласному  інституті  післядипломної  педагогічної  освіти

імені Василя Сухомлинського

25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 39/63, тел. 24-66-08

 

№п/п

Прізвище, ініціалислухача курсів ПК

Заклад, який направляє на курси ПК

Категорія педпрацівників

Термін проведення курсів

1.

Кочина Р.С.

Професійно-технічне училище  №8м. Кіровоград

Вихователі гуртожитків

02.01-12.01

2.

Хоменко О.В.

Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості

3.

Карпенко Ю.О.

Професійно-технічне училище  №36смт. Новгородка

4.

Стоноженко І.А.

Професійно-технічне училище  №40м. Новоукраїнка

5.

Поліщук С.В.

Професійно-технічне училище  №30с. Торговиця

Учителі української та світової літератури,  інтегрованого курсу “Література”, української та російської мови

08.01-25.01

6.

Гаркуша Н.І.

Кіровоградський професійний  ліцей

Учителі математики,  інформатики

08.01-25.01

7.

Оленич В.О.

Професійно-технічне училище  №8м. Кіровоград

Учителі, які викладають предмети “Захист Вітчизни” та “Фізична культура”

08.01-25.01

8.

Дунчик І.Г.

Олександрійський професійний  аграрний ліцей

9.

Рацул О.Б.

Вище професійне училище  №9м. Кіровоград

Учителі історії        (першої та вищої  кваліфікаційних категорій),   які викладають навчальні дисципліни освітньої галузі “Суспільствознавство”

21.01-01.02

10.

Кривенко Н.А.

Вище  професійне училище  №9м. Кіровоград

Учителі  економіки

28.01-08.02

11.

Данеко В.В.

Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг

12.

Бабан Л.Я.

Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості

Учителі математики, інформатики, фізики та астрономії

28.01-15.02

13.

Перекрест В.Є.

Професійно-технічне училище  №30с. Торговиця

14.

Невкрита Л.Ю.

Професійно-технічне училище  №12м. Знам’янка

Учителі української мови та літератури                  (ІІ кваліфікаційної категорії)

04.02-15.02

15.

Рак Т.І.

Олександрійський професійний  ліцей

Учителінімецької  мови

18.02-01.03

16.

Максимчук А.Я.

Олександрійський професійний  ліцей

Керівники гуртків музичного мистецтва

18.02-01.03

17.

Кожухар О.Г.

Професійно-технічне училище  №40м. Новоукраїнка

Керівники гуртків суспільного напряму

04.03-15.03

18.

Лопатюк С.Ю.

Олександрійський професійний  ліцей

Учителі української мови та літератури(І та ІІ кваліфікаційних категорій)

04.03-15.03

19.

Клішанець С.В.

Олександрійський професійний  ліцей

Учителі математики                 (І та ІІ кваліфікаційних категорій)

04.03-15.03

20.

Христенко  М.В.

Вище  професійне училище  №9м. Кіровоград

Учителі історії та правознавства     (ІІ кваліфікаційної категорії та категорії “спеціаліст”),                              які викладають навчальні дисципліни освітньої галузі “Суспільствознавство”

18.03-29.03

21.

Сосновська Л.В.

Кіровоградський професійний  ліцей

Учителіанглійської  мови(першої та вищої  кваліфікаційних категорій, які мають педагогічні звання)

18.03-05.04

22.

Петелько Л.А.

Олександрійський професійний аграрний  ліцей

Учителі географії,               які викладають біологію, екологію та природознавства

18.03-05.04

23.

Осавелюк О.Г.

Професійно-технічне училище  №36смт. Новгородка

24.

Кравченко Ю.С.

Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості

Учителі української мови та літератури

01.04-12.04

25.

Діхтяренко Л.І.

Професійно-технічне училище  №5м. Світловодськ

Учителі  біології,               які викладають хімію, екологію  та природознавства

08.04-26.04

26.

Тоцька Л.М.

Професійно-технічне училище  №38смт. Голованівськ

27.

Черніков О.Г.

Кіровоградський професійний ліцей

Учителі світової літератури, інтегрованого курсу “Література” та російської мови

15.04-26.04

28.

Самброс Т.В.

Знамянський професійний ліцей

Учителі фізики, астрономії  і природознавства

15.04-26.04

29.

Канцер В.А.

Кіровоградське вище професійне училище  №4

30.

Півторак Н.І.

Професійно-технічне училище  №11м. Ульяновка

Учителі української мови та літератури                (ІІ та І кваліфікаційних категорій)

13.05-24.05

31.

Мосіяш О.М.

Олександрійський професійний  ліцей

Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва

13.05-24.05

32.

Захаров В.М.

Олександрійський професійний  ліцей

Учителі  фізичної культури

13.05-24.05

33.

Похілов В.О.

Професійно-технічне училище  №5м. Світловодськ

Практичні  психологи

27.05-07.06

34.

Молчанова О.М.

Вище професійне училище  №9м. Кіровоград

35.

Мандрик І.М.

Професійно-технічне училище  №30с. Торговиця

36.

Панченко Т.В.

Професійно-технічне училище  №5м. Світловодськ

Бібліотекарі

10.06-21.06

37.

Яковина Л.В.

Знамянський професійний ліцей

38.

Алексеєвець В.С.

Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг

Учителі історії та правознавства     (першої, вищої кваліфікаційних категорій),                              які викладають навчальні дисципліни освітньої галузі “Суспільствознавство”

10.06-21.06

39.

Бурдейний Ю.С.

Професійно-технічне училище  №38смт. Голованівськ

40.

Марков Р.В.

Вище професійне училище  №9м. Кіровоград

Учителі  предмета“Захист Вітчизни”

10.06-21.06

41.

Марченко І.М.

Олександрійський професійний  ліцей

42.

Корепанова Т.В.

Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування

43.

Лень М.М.

44.

Падалиця С.С.

Олександрійське професійно-технічне училище  №17

45.

Грінченко О.І.

Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг

Учителі  предмета“Захист Вітчизни”

10.06-21.06

46.

Торяник В.Є.

47.

Мороченець М.В.

Професійно-технічне училище  №38смт. Голованівськ

48.

Кобелєва В.В.

Олександрійський професійний  ліцей

Учителі української мови та літератури

12.08-23.08

49.

Красова В.В.

Знамянський професійний ліцей

Керівники гуртків музичного мистецтва

12.08-23.08

50.

Бершадський П.М.

Професійно-технічне училище  №36смт. Новгородка

51.

Григорєва І.А.

Професійно-технічне училище  №12м. Знамянка

Учителі фізики, астрономії, природознавства та математики

02.09-20.09

52.

Якимчук О.Ю.

Олександрійський професійний  аграрний ліцей

53.

Клішанець Л.В.

Олександрійський професійний   ліцей

Учителі  математики (вищої  кваліфікаційної категорії та ті, які мають педагогічні звання)

23.09-04.10

54.

Шлєєв М.Г.

Професійно-технічне училище  №8м. Кіровоград

Учителі   фізичної культури (вищої  кваліфікаційної категорії)

23.09-04.10

55.

Овчінніков В.М.

Професійно-технічне училище  №38смт. Голованівськ

Учителі фізики, астрономії, природознавства, математики та інформатики(12.10-01.12 – період дистанційного навчання)

07.10-11.10І сесія02.12-06.12ІІ сесія

56.

Халімончиков В.В.

Професійно-технічне училище  №12м. Знамянка

Учителі географії             

14.10-25.10

57.

Ніколаєва Л.В.

Професійно-технічне училище  №7м. Олександрія

Практичні  психологи та соціальні педагоги

04.11-15.11

58.

Червона Л.М.

Кіровоградське вище професійне училище  №4

Учителі світової літератури, інтегрованого курсу “Література” та російської мови

11.11-22.11

59.

Елізбарян А.А.

Професійно-технічне училище  №40м. Новоукраїнка

Учителі   фізичної культури (другої  кваліфікаційної категорії та категорії “спеціаліст”)

18.11-29.11

60.

Тоцька Л.М.

Професійно-технічне училище  №38смт. Голованівськ

Учителі географії, економіки та природознавства        

18.11-06.12

61.

Тріщенко В.М.

Професійно-технічне училище  №30с. Торговиця

Бібліотекарі

25.11-06.12

62.

Ткачик  В.О.

Професійно-технічне училище  №33м. Олександрія

Бібліотекарі

25.11-06.12

63.

Борзенко О.М.

Професійно-технічне училище  №12м. Знамянка

Учителі   англійської мови (другої  кваліфікаційної категорії та категорії “спеціаліст”)

02.12-20.12

64.

Павленко О.А.

Професійно-технічне училище  №30с. Торговиця

Учителі   Української  мови (другої  кваліфікаційної категорії)

09.12-20.12

 

 

 

ПЛАН-ГРАФІК

підвищення кваліфікації керівних та педагогічних  кадрів на 2013 рік

у  Центральному  інституті  післядипломної педагогічної освіти

Університету менеджменту освіти АПН України

(04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А)  тел. (044) 482-15-85; 481-38-49

 

 

№п/п

П.І.Б. слухача курсів ПК

Посада та заклад, який направляє на курси ПК

Термін проведення курсів

І етап

ІІІ етап

1.

СтаценкоОльга Валентинівна

Директордержавного закладу Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти  у Кіровоградській області

25.02- 02.03

25.09-27.09

2.

Корецький Микола Іванович

ДиректорКіровоградського професійного ліцею

11.02-16.02

11.09-13.09

3.

Кравцов Юрій Іванович

Директор ПТУ №7 м. Олександрія

11.02-16.02

11.09-13.09

4.

МиценкоСергій  Іванович

ДиректорПТУ №16 м. Мала Виска

11.02-16.02

11.09-13.09

5.

СніжкоЛюдмила Олексіївна

ДиректорКіровоградського професійного ліцею сфери послуг

11.02-16.02

11.09-13.09

6.

Шевченко Володимир Олексійович

Завідуючий філієюКіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування

11.02-16.02

11.09-13.09

7.

КравченкоІгор Васильович

ДиректорКапітанівського професійного ліцею переробної промисловості

18.02-23.02

16.09-20.09

8.

Коротинська Тетяна Михайлівна

Заступник директора   з  навчально-виробничої роботиПТУ №7 м. Олександрія

11.03-16.03

07.10-11.10

9.

Горох Ольга Анатоліївна

Заступник директораз  навчально-виробничої роботи ПТУ №8 м. Кіровоград

11.03-16.03

07.10-11.10

10.

Соболєва Олена Вікторівна

Заступник директораз  навчально-виробничої роботиОлександрійського професійного  ліцею

11.03-16.03

07.10-11.10

11.

Мужиков Костянтин Вікторович

Заступник директора з  навчально-виробничої роботиПТУ №17 м. Олександрія

11.03-16.03

07.10-11.10

12.

Хайменова Людмила Олексіївна

Заступник директора з  навчально-виробничої роботиОлександрійського професійного аграрного ліцею

11.03-16.03

07.10-11.10

13.

ВолощукМиколаОлександрович

Заступник  директора                                     з  навчально-виробничої роботиПіщанобрідського професійного аграрного ліцею

11.03-16.03

07.10-11.10

14.

Хімін Денис Вікторович

Заступник директора                      з  навчальної роботи ПТУ №36  смт. Новгородка

11.03-16.03

07.10-11.10

15.

ЛужанськаНаталія Василівна

Заступник директораз  навчально-виховноїроботи ПТУ №38  смт. Голованівськ

01.04-06.04

28.10-01.11

16.

ЧеховКостянтин Леонідович

Заступник директора з  навчально-виховноїроботи ПТУ №5  м. Світловодськ                      

01.04-06.04

28.10-01.11

17.

БерезневичІрина Георгіївна

Заступник директораз  навчально-виховноїроботи  ПТУ №8  м. Кіровоград

01.04-06.04

28.10-01.11

18.

Романій Олена Миколаївна

Заступник директораз  навчально-виховноїроботи  ПТУ №30  с. Торговиця

01.04-06.04

28.10-01.11

19.

Маленко Ірина Володимирівна

МетодистПТУ №17 м. Олександрія

04.02-09.02

02.09-06.09

                                           

ПЛАН-ГРАФІК

підвищення кваліфікації  в  інституті  післядипломної освіти

інженерно-педагогічних працівників (м. Донецьк) у 2013 році

 

СТАРШІ    МАЙСТРИ

 

(на базі інституту післядипломної освіти

інженерно-педагогічних працівників м. Донецьк)

 

№з/п

Заклад, який направляє на курси ПК

Кіл-тьслухачів

Прізвище,ініціали

Форма навчання

Термін проведення курсів

1.

Кіровоградський професійний  ліцей

1

Лішневська О.А.

                  ЗАОЧНА

І етап(01.04 - 05.04)   ІІ  етап 06.04 - 17.10 (самостійна робота)ІІІ етап(21.10 - 26.10)

2.

Знамянський професійний  ліцей

1

Комарь С.І.

3.

Професійно-технічне училище №7 м. Олександрія

1

Півень В.М.

4.

Професійно-технічне училище №8 м. Кіровоград

1

Заблодська О.Л.

5.

Вище професійне училище №9 м. Кіровоград

1

Гітельман О.Л.

6.

Професійно-технічне училище №12 м. Знам’янка

1

Островський А.В.

7.

Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування

1

Cалата Л.В.

8.

Професійно-технічне училище  №16 м. Мала Виска

1

Сокуренко В.М.

9.

Олександрійське професійно-технічне училище  №17

1

Кисляк В.В.

10.

Кіровоградський професійний ліцей  сфери послуг

1

Чудінович Т.Д.

11.

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

1

Лисенко Т.Т.

12.

Кіровоградський навчальний центр №6

1

Матюшенко А.В.

                                     ВСЬОГО

12

 

 

 

МАЙСТРИ  ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

 

І група

 (на базі професійно-технічного училища №8 м. Кіровоград)

 

№з/п

ПТНЗ, який направляє на курси ПК

Кіл-сть слухачів

Прізвище,ініціали

Форманавчання

Термін проведення курсів

1.

Кіровоградський професійний  ліцей

6

Боргуленко Л.Є. Черний М.Г.Поліщук Л.І.Товсултанова С.Л.Забродня М.В.Сінькова К.В.

ЗАОЧНАІ етап(14.01 - 18.01)   ІІ  етап – 19.01-13.04  (самостійна робота)ІІІ етап(15.04 - 19.04)

2.

Кіровоградське ВПУ №4

5

Ільченко Л. Я.Кривенко Н. А.Скляр А. В.Циганенко Ю. В.Ржевський Р. О.

3.

Професійно-технічне училище №8 м. Кіровоград

21

Ткаченко Л.О.Герус Г.П.Цимбаленко Д.В.Стибір О.М.ЇКондратенко Л.Д.Воробйов С.В.   Вятлева В.В.Татарченко Т.О.Тишечко Г.П.  Загороднюк А.В.Цимбаленко А.Л. Тараненко О.А.Дворова Т.О.  Турчанова Н.В.Панчул В.В.Нагорний Р.О.Негара Л.Д.Шумілова Л.С.Хоменко В.П.Гончаренко Я.М.Куркотило О.В.                                                                 

4.

ВПУ №9                                м. Кіровоград

2

Джендера О.М.Шевченко Г.Ю.

5.

Кіровоградський  професійний ліцей побутового обслуговування

3

Грушова М.Ю.Кравчук К.О.Радковський А.В.

6.

Навчальний центр  №6

1

Коханчук П.І.

Всього

38

 

 

 

ІІ група

 (на базі професійно-технічного училища №12 м. Знамянка)

 

№з/п

ПТНЗ, який направляє на курси ПК

Кіл-сть слухачів

Прізвище,ініціали

Форманавчання

Термін проведення курсів

1.

Знамянський               професійний ліцей

8

Московець Н.М.                  Ткаченко Л.І.Вдовіченко В.В.Савенко Л.С.Буглак С.Г.Афанасієнко С.М. Чучупак А.В.                Кирилов В.М.

ЗАОЧНАІ етап(14.01 - 18.01)   ІІ  етап – 19.01-13.04  (самостійна робота)ІІІ етап(15.04 - 19.04)

2.

Професійно-технічне училище №11 м. Ульяновка

3

Чупрун Н.Ф.Жиданюк С.С.Постернак Л.А.

3.

Професійно-технічне училище №12 м. Знам’янка

9

Браткевич О. М.    Гіль В. Д.      Герман Я. М.     Нечитайло В. А.Мозолевська  Н. І.     Пономар А. В.   Ткачук М.В.  Токар Т. М.     Чернець В. П.

4.

Професійно-технічне училище №16м. Мала Виска

2

Федорова Н.П.Луценко В.В.

5.

Професійно-технічне училище №30 с. Торговиця

6

Апостолова Т.В.Степанова О.О.Глущенко О.А.Мойсеєнко В.О.Тригуб М.П.Лозінський В.І.

6.

Професійно-технічне училище №38 смт. Голованівськ

1

Колесніков М.І.

7.

Професійно-технічне училище №40                               м. Новоукраїнка

4

Лебідь Т.П. Олефіренко М.І.Канаховський С.О.Мигаль Н.В.

8.

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

3

Левченко С.А.Рудий В.О.Марусенко В.Ф.

9.

Філія КПЛПО

2

Винник О.П.Моховик С.М.

Всього

38

 

 

ІІІ група

 (на базі Олександрійського професійно-технічного училища №17)

 

№з/п

ПТНЗ, який направляє на курси ПК

Кіл-сть слухачів

Прізвище,ініціали

Форманавчання

Термін проведення курсів

1.

Професійно-технічне училище №7 м. Олександрії

1

Вахітова В.А.

ЗАОЧНАІ етап(14.01 - 18.01)   ІІ  етап – 19.01-13.04  (самостійна робота)ІІІ етап(15.04 - 19.04)

2.

Олександрійський професійний ліцей

5

Бондаренко В.М.  Воробйова Л.Г.Полтавець Т.А.Кузьмін Я.М. Яковенко Н.М.

3.

Олександрійське професійно-технічне училище №17

9

Байдачник І.В.Орєшкін І.Є.Делюрман Л.І.Рощин С.І. Кузнецов В.О.Стороженко А.О.Кернус Л.О.                Нємов В.В.                Стрійська А.В.  

4.

Олександрійський професійний аграрний ліцей

5

Аббакумова В.І.Ганзієнко К.І.Карнаушенко О.С.Масаликін І.І.Молебний С.А.

5.

Професійно-технічне училище №33                                м. Олександрії

2

Горбунова Т.О Якименко А.О.

6.

Професійно-технічне училище №32                               м. Бобринець

7

Шишко Т.В.Фесенко Н.О.Сокуренко Л.П.Хворостенко М.Г.Облат О.М.Щербина М.В.Слободяник Н.В.

7.

Професійно-технічне училище №36                              смт. Новгородка

5

Недеря І.А.Солоха О.М.Колеснік В.Г.Семенченко О.В.Малай Л.В.

Всього

34

 

 

ПЛАН

підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ області

на базі профільних ПТНЗ України у 2013 році

 

№з/п

ПТНЗ, на базі якого

 організовано підвищення

 кваліфікації

Професії, за якими здійснюється підвищення кваліфікації

ПТНЗ, який направляє майстра на ПК

Кількість слухачів

Прізвище та ініціали, майстра, який підвищує кваліфікацію

1.

Кримський

 Республіканський

 ПТНЗСимферопольське

 вище професійне училище

 ресторанного сервісу та

 туризму

Кухар.

Кондитер

Кіровоградський професійний  ліцей

1

Забродня М.В.

Кіровоградський професійний ліцей  побутового обслуговування

1

Грушова М.Ю.

Професійно-технічне училище №32м. Бобринець

3

Слободяник Н.В.

Хворостенко М.Г.

Фесенко Н.О.

Філія КПЛПО

1

Шара С.М.

Разом

6

 

2.

Дніпродзержинський

 центр підготовки та

  перепідготовки

 робітничих  кадрів  

Кухар.Офіціант, бармен

Знам’янський професійний  ліцей

1

Московець Н.М.

Професійно-технічне училище №5м. Світловодськ

2

Єфімова Т.С.

Шаповал К.С.

Капітанівський професійний ліцей переробної промисловості

5

Гончаренко Л.М.

Гудзь О.В.

Пархоменко В.М.

Хомченко Л.А.

Сарана О.В.

Професійно-технічне училище №33м. Олександрії

4

Беляєва Н.О.

Горбунова Т.О.

Григораш Т.М.

Якименко А.О.

Разом

12

 

3.

Львівське вище

професійне училище

ресторанного сервісу та

туризму

Кухар.Кондитер

Кіровоградський професійний ліцей

3

Денисенко В.М.Поліщук Л.І.

Товсултанова С.Л.

Професійно-технічне училище №11 м. Ульяновка

3

Жиданюк С.С.Чупрун Н.Ф.Постернак Л.А.

Кіровоградський професійний ліцей сфери  послуг

1

Коржавіна О.В.

Разом

7

 

4.

Міжрегіональне вище

професійне училище

зв’язку м.Києва

 

Оператор комп’ютерного набору

Кіровоградське ВПУ №4

1

Циганенко Ю.В.

Кіровоградське ВПУ №9м. Кіровоград

1

Романенко Є.О.

Олександрійське професійно-технічне училище №17

2

Єгорова О.Є.Стороженко А.О.

Професійно-технічне училище №30с. Торговиця

2

Степанова О.О.Глущенко О.А.

Разом

6

 

5.

Вище професійне училище №2 м. Херсон

Маляр, штукатур, лицювальник-плитковик.

Штукатур, лицювальник-плитковик.

Муляр.

Муляр, штукатур

Кіровоградський професійний ліцей

1

Сінькова К.В.

Знам’янський професійний  ліцей

2

Ткаченко Л.І.

Гонтар В.Г.

Професійно-технічне училище №7м. Олександрії

1

Вахітова В.А.

Капітанівський професійний ліцей  переробної промисловості

1

Куделя С.М.

Професійно-технічне училище №30с. Торговиця

1

Апостолова Т.В.

Кіровоградський навчальний центр №6

1

Коханчук П.І.

Разом

7

 

6.

Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти

Штукатур

Професійно-технічне училище №16м. Мала Виска

1

Федорова Н.П.

Разом

1

 

7.

Лисянський професійний аграрний  ліцей

Тракторист-машиніст с/г виробництва

Професійно-технічне училище №5М. Світловодськ

2

Вовк Т. В.

Клінцов Ю.М.

Професійно-технічне училище №30с. Торговиця

3

Мойсеєнко В.О.

Тригуб М.П.

Лозінський В.І.

Олександрійський професійний аграрний ліцей

1

Бендеров М.Г.

Професійно-технічне училище №32м. Бобринець

1

Щербина М.В.

Професійно-технічне училище №36смт. Новгородка

2

Недеря І.А.

Солоха О.М.

Піщанобрідський професійний аграрний ліцей

3

Рудий В.О.

Левченко С.А.

Марусенко В.Ф.

Філія КПЛПО

2

Винник О.П.

Моховик С.М.

Разом

14

 

ВСЬОГО

53

 

               

 

Увага! Підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання здійснюватиметься за графіками профільних ПТНЗ, які будуть доводитися  до відома  додатково.

 

 

Последнее обновление ( 03.03.13 08:53 )  
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net