Ви переглядаєте: Головна сторінка

Всеукраїнський вебінар «Моніторингова діяльність заступника директора з навчальної роботи»

e-mail Друк

7 грудня  на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м.Кіровоград» проведено Всеукраїнський вебінар для методистів  НМЦ ПТО та заступників директорів з навчальної роботи, на якому презентовано систему організації моніторингової діяльності у ПТНЗ Кіровоградської області.

 

 

У заході зареєструвались 205 учасників, представників усіх регіонів країни. У ході засідання учасники познайомилися з системою роботи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області щодо моніторингової діяльності, яка включає в себе: організацію та проведення обласних методичних заходів,інформаційно-методичне забезпечення, зразки інструментарію тощо.

 alt

У другій частині вебінару було презентовано роботу заступника директора з навчальної роботи Кривенко Наталії Анатоліївни, яка розкрила зміст технологій моніторингу ресурсного забезпечення, якості навчальних досягнень учнів та якості організації навчання, що дозволяє забезпечити науковий підхід в управлінні навчально-виховним процесом.

Означена робота сприяє визначенню напрямів та перспектив професійного зростання педагогічних працівників, підвищенню якості організації навчального процесу.

alt  alt

Учасники вебінару переконались, що моніторинг відіграє важливу роль у забезпеченні якості навчально-виховного процесу в професійно-технічному навчальному закладі та є основним інтегрованим джерелом реалізації управлінської функції у системі організації роботи заступника директора з навчальної роботи. Завдяки моніторинговим дослідженням загальноосвітньої підготовки відбувається накопичення інформації про стан навчально-виховного процесу в цілому та встановлення відповідності Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Останнє оновлення ( Вівторок, 21 лютого 2017, 08:09 )  

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)