Ви переглядаєте: Головна сторінка

Навчальні плани, білети, ККЗ

Робочі навчальні плани з конкретних професій, поурочно-тематичні плани з дисциплін,  атестаційні білети з навчальних дисциплін, комплексні-кваліфікаційні завдання для поетапних атестацій 

Про проведення навчання та перевірки знань з питань ОП, БЖД

Перелік питань для проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград»

 

 

Последнее обновление 14.04.14 12:58
 
електричні вимірювання

Білети з предмету Електричні вимірювання

Атестаційні білети з навчального предмету: Електричні вимірювання до професії: Електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку на базі повної загальної середньої освіти та молодших спеціалістів за спеціальністю Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки  4 семестр. Викладач спеціаліст вищої категорії Щербаєва Ірина Геннадіївна.
 

 

Последнее обновление 03.03.13 06:26
 

Білети з предмету Автоматична комутація

Атестаційні білети з навчального предмету: Автоматична комутація до професії: Електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку на базі повної загальної середньої освіти та молодших спеціалістів за спеціальністю Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки  4 семестр. Викладач спеціаліст вищої категорії Щербаєва Ірина Геннадіївна.  
 

Последнее обновление 03.03.13 06:26
   
ККЗ з професії Секретар керівника

Комплексні контрольні завдання з професії Секретар керівника

Комплект  комплексних контрольних завдань (ККЗ) з професії «Секретар керівника» розроблені з метою визначення відповідності рівня професійно-теоретичної підготовки випускників ВПУ. Професійна-теоретична частина ККЗ спрямована на те, щоб учні могли показати знання програмного матеріалу з професії «Секретар керівника» та вміння застосовувати ці знання при виконанні завдань, які за своєю складністю відповідають вимогам навчального плану, робочих програм та кваліфікаційної характеристики «Секретаря керівника».

Последнее обновление 03.03.13 06:26
 

Білети Основи конструювання і технології виробництва РЕА

Атестаційні білети з предмету Основи конструювання і технології виробництва РЕА складено у відповідності з програмою по підготовці кваліфікованих робітників за професією „Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури та молодших спеціалістів за спеціальністю „Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв 6 семестр.   Викладач спеціаліст І категорії Петрич Іван Федорович.

Последнее обновление 03.03.13 06:26
   
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net