Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Навчальні плани, білети, ККЗ Комплексні контрольні завдання з професії Секретар керівника

Комплексні контрольні завдання з професії Секретар керівника

e-mail Друк

ККЗ з професії Секретар керівникаКомплект  комплексних контрольних завдань (ККЗ) з професії «Секретар керівника» розроблені з метою визначення відповідності рівня професійно-теоретичної підготовки випускників ВПУ. Професійна-теоретична частина ККЗ спрямована на те, щоб учні могли показати знання програмного матеріалу з професії «Секретар керівника» та вміння застосовувати ці знання при виконанні завдань, які за своєю складністю відповідають вимогам навчального плану, робочих програм та кваліфікаційної характеристики «Секретаря керівника».

 

 

 

КОМПЛЕКТ
 КОМПЛЕКСНИХ КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ
з професійно-теоретичної підготовки професії:
«Секретар керівника»

Розробили: викладач Щербина Т.О., Кривенко Н. А.

Кіровоград 2008

 

ВСТУП
Опанування прийомів раціональної роботи з документами дає змогу скоротити час на їх складання, оброблення й пошук, організувати чіткий контроль за проходженням та виконанням документів. Для секретаря важливо озброїтися знанням про ділові папери, адже саме за допомогою ділових документів, листів установлюються офіційні, службові, ділові, партнерські контакти між закладами, підприємствами, інституціями, державами, а також налагоджуються приватні стосунки між людьми. Саме дотримання стандартів з діловодства у практичній роботі органів управління та документування сприяє встановленню чіткого організаційно – технічного порядку, викоріненню бюрократизму й тяганіння. Зрештою, правильно підготовлений і належним чином оформлений документ – це свідчення культури виконавця., а саме недосконале володіння українською мовою спричиняє появу чималої кількості типових помилок, хибних висловів, слів-покручів і знижує рівень культури мовлення у загальнонаціональному вимірі.
Будь який з видів документа можна набрати за допомогою комп'ютера, а саме за допомогою його програмного забезпечення. Стрімкий розвиток комп’ютерної техніки і її різноманітного програмного забезпечення – це одна з характерних прикмет сучасного періоду розвитку суспільства. Технології, основним компонентом яких є комп’ютер, проникають практично в усі сфери людської діяльності.
ККЗ з професії «Секретар керівника» розроблені з метою визначення відповідності рівня професійно-теоретичної підготовки випускників ВПУ.
Професійна-теоретична частина ККЗ спрямована на те, щоб учні могли показати знання програмного матеріалу з професії «Секретар керівника» та вміння застосовувати ці знання при виконанні завдань, які за своєю складністю відповідають вимогам навчального плану, робочих програм та кваліфікаційної характеристики «Секретаря керівника».
У відповідності до навчальних програм завдання ККЗ включає в себе вирішення завдань з наступних предметів: «Основи діловодства»; «Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів»; «Комп’ютерні технології»; «Інформаційні технології»; «Охорона праці».
Розроблено 30 завдань по 3 варіанти в кожному, які не повторюються, рівноцінні за складністю та обсягом, а також всі завдання мають професійне спрямування та їх вирішення вимагає не розв’язання знань з окремих тем і розділів дисциплін, а саме їх інтегрованого застосування.
Також до комплекту входять критерії оцінювання знань учнів у відповідності кваліфікаційної характеристики «Секретаря керівника».

Останнє оновлення ( Неділя, 03 березня 2013, 06:26 )  

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)