Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Пожежа в серверній одеського дата-центра

Пожежа в серверній одеського дата-центра

e-mail Друк

Пожежа датацентр

Пожежа в серверній одеського дата-центра припинила роботу тисяч українських  сайтів з 27 березня 2010 року, в тому числі і сайту  Вищого професійного училища №9 м.Кіровограда http://vpu9.kr.ua. У суботу увечері на багато сайтів в Інтернеті неможливо було зайти. Дзвінки і звернення в центр одного з найбільших і відомих хостинг-провайдеров України Hosting.ua залишалися без відповіді. Тому що в цей час серверна компанії ТОВ "Технології майбутнього", була охоплена полум'ям. В Одесі сталася пожежа в датацентре компанії ТОВ "Технології майбутнього", де розташовуються сервера хостинг-провайдера "Hosting.ua".  

Як повідомляє одеське інтернет-видання "Таймер" з посиланням на співробітників компанії, що не назвалися, серверам нанесений значний збиток, але частина з них уціліла. Окрім клієнтів "Hosting.ua", постраждали клієнти дрібніших провайдерів які розміщували своє устаткування на майданчику "Hosting.ua". В результаті в Одесі виникла проблема з маршрутизацією інтернет-трафіку. Відмітимо, що в цьому дата-центрі встановлена одна з найбільш сучасних систем пожежогасінні, але вона з якихось причин не спрацювала. Працівники компанії стверджують, що сигнал від датчиків поступив, тобто сигнальна частина системи спрацювала, а ось пожежегасіння не спрацювало. Зрозуміло, що в дата-центрі не можна застосовувати водну систему пожежогасінні, але пожежні, прибулі на місце події, просто не мали інших можливостей для гасіння пожежі, тому працювали з тим, що є. В результаті сервера постраждали і від вогню, і від води.  
 - Ми відчули запах гару, - розповіли очевидці Анатолій і Ірина Захарови, - живемо поруч, - до будівлі, що горить, під'їхала одна пожежна, за нею інша. Рятувальникам довелося вибивати вікна, щоб усе загасити.
  - Про пожежу в офісі провайдера повідомив охоронець, - відмітили в центрі громадських зв'язків МНС в Одеській області, - коли прибула пожежна бригада, другий поверх був сильно задимлений. Вогнище пожежі знаходилося в серверній, де сталося займання електропроводки і оргтехніки. На гасіння знадобилося близько 40 хвилин. Вигоріло устаткування на площі більше 40 квадратних метрів.
Причому замість покладених для подібних підприємств безводих систем пожежогасінні на основі порошкових або газових систем, рятувальники поливали полум'я водою. Від цього багато серверів, які не торкнуло полум'я, вийшли з ладу.
  - У мене там 10 проектів, - хапаються за голову клієнти, - усе там зберігав. Розмістив же свої інформаційні ресурси в найнадійнішому місці. І інформації ніякої, що далі буде. 

Робота сайту ВПУ №9 м.Кіровограда з 29 березня 2010 року відновлена.

Останнє оновлення ( Середа, 31 березня 2010, 09:24 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)