Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Розклади Розклад з 2 січня 2013 року для навчальних груп 2, 3 курсів

Розклад з 2 січня 2013 року для навчальних груп 2, 3 курсів

E-mail Печать

Розклад занять для груп

Розклад занять на ІІ семестр 2012-2013 навчального року з 2 січня 2013 року для навчальних груп 2, 3 курсів.                                       
 

 

 

 

 

 
Розклад занять групи Рб-11 (2 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Іноземна мова Бондаренко
109
1
Технологія обслуговування та ремонту РТА  Петрич  
37
1
Іноземна мова Бондаренко
109
1
Біологія Неізведська
31
1
Технології Богун
36
2
Економіка Кривенко
201
2
Історія України Іванова
201
2
Хімія Неізведська
31
2
Всесвітня історія Іванова
202
2
Математика Романенко
108
3
Технологія обслуговування та ремонту РТА  Петрич  
37
3
Інформатика Агішева
15
3
Історія України Іванова
201
3
Інформаційні технології
Потєєв
20
3
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
4
Математика Романенко
108
4
Математика Романенко
108
4
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
4
Світова література
Бірюкова
308
4
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
5
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
5
Радіоелектроніка та основи телебачення Щербаєва
103
5
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
5
Іноземна мова Бондаренко
109
5
Українська література
Щербина
208
6
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
6
Біологія Неізведська
31
6
Українська мова Щербина
208
6
Радіоелектроніка та основи телебачення Щербаєва
103
6
Іноземна мова Бондаренко
109
7
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
7
Захист Вітчизни Марков
405
7
Фізика Попик
301
7
Фізика Попик
301
7
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
8
Українська література
Щербина
208
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Аб-11 (2 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Хімія Неізведська
31
1
Технології Богун
36
1
Математика Романенко
108
1
Всесвітня історія Іванова
202
1
Українська література
Щербина
208
2
Історія України Іванова
202
2
Іноземна мова Бондаренко
109
2
Економіка Кривенко
201
2
Українська мова Щербина
208
2
Фізика Яковлєва
301
3
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
3
Екологія Неізведська
31
3
Захист Вітчизни Марков
405
3
Світова література
Бірюкова
308
3
Математика Романенко
108
4
Інформатика Агішева
15
4
Спеціальна технологія
електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
4
Українська література
Щербина
208
4
Іноземна мова Бондаренко
109
4
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
5
Іноземна мова Бондаренко
109
5
Лінійні споруди зв’язку Бесєдіна
201
5
Іноземна мова Бондаренко
109
5
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
5
Історія України Іванова
202
6
Електрорадіомате-ріалознавство Щербаєва
103
6
Виробниче навчання
Гречко
11
6
Виробниче навчання
Гречко
11
6
Електротехніка з основами пром. електрон. Масалова
408
6
Виробниче навчання
Гречко
11
7
Фізика Яковлєва
301
7
Виробниче навчання
Гречко
11
7
Виробниче навчання
Гречко
11
7
Математика Романенко
108
7
Виробниче навчання
Гречко
11
 
 
 
 
 
 
8
Біологія Неізведська
31
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Кб-11 (2 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Терьохін І.Є Романенко
14/15
1
Виробниче навчання
Терьохін І.Є Романенко
14/15
1
Іноземна мова Баланова
30
1
Виробниче навчання
Терьохін І.Є Романенко
14/15
1
Всесвітня історія Іванова
202
2
Виробниче навчання
Терьохін І.Є Романенко
14/15
2
Виробниче навчання
Терьохін І.Є Романенко
14/15
2
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
2
Виробниче навчання
Терьохін І.Є Романенко
14/15
2
Історія України Рацул
202
3
Технології Богун
36
3
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
3
Основи технічного редагування та оформлення тексту Потєєв
16
3
Історія України Рацул
202
3
Українська мова
Щербина
208
4
Комп’ютерні системи та мережі Терьохін І.Є.
407
4
Інформатика Агішева
15
4
Економіка Кривенко
201
4
Хімія Неізведська
31
4
Фізика Попик
301
5
Математика Нижборська
404
5
Екологія Неізведська
31
5
Фізика Попик
301
5
Іноземна мова Баланова
30
5
Комп’ютерні системи та мережі Терьохін І.Є.
407
6
Українська література
Щербина
208
6
Математика Нижборська
404
6
Технології обслуговування та ремонту ПК Терьохін І.Є.
407
6
Математика Нижборська
404
6
Технології обслуговування та ремонту ПК Терьохін І.Є.
407
7
Іноземна мова Баланова
30
7
Іноземна мова Баланова
30
7
Світова література
Бірюкова
308
7
Українська література
Щербина
208
7
Біологія Неізведська
31
 
 
 
 
 
 
8
Захист Вітчизни Марков
405
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Бб-11 (2 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Математика Нижборська
404
1
Хімія Неізведська
31
1
Виробниче навчання
Лисенко Божор
14/102
1
Економіка Кривенко
201
1
Фізика Яковлєва
301
2
Іноземна мова Бондаренко
109
2
Українська мова Щербина
208
2
Виробниче навчання
Лисенко Божор
14/102
2
Математика Нижборська
404
2
Технології Богун
36
3
Комп’ютерні системи та мережі Терьохін І.Є.
407
3
Іноземна мова Бондаренко
109
3
Технології обслуговування та ремонту ПК Терьохін І.Є.
407
3
Виробниче навчання
Лисенко Божор
14/102
3
Історія України Рацул
202
4
Виробниче навчання
Лисенко Божор
14/102
4
Історія України Рацул
202
4
Основи технічного редагування та оформлення тексту Потєєв
16
4
Виробниче навчання
Лисенко Божор
14/102
4
Світова література
Бірюкова
308
5
Виробниче навчання
Лисенко Божор
14/102
5
Інформатика Агішева
15
5
Всесвітня історія
Іванова
202
5
Українська література
Щербина
208
5
Іноземна мова Бондаренко
109
6
Фізика Яковлєва
301
6
Захист Вітчизни Марков
405
6
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
6
Іноземна мова Бондаренко
109
6
Біологія Неізведська
31
7
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
7
Математика Нижборська
404
7
Українська література
Щербина
208
7
Комп’ютерні системи та мережі Терьохін І.Є.
407
7
Технології обслуговування та ремонту ПК Терьохін І.Є.
407
8
Екологія Неізведська
31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Сб-11 (2 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Економіка Кривенко
201
1
Українська мова Щербина
208
1
Екологія Неізведська
31
1
Фізика Попик
301
1
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
2
Хімія Неізведська
31
2
Технології Богун
36
2
Іноземна мова Баланова
30
2
Біологія Неізведська
31
2
Інформатика Агішева
15
3
Основи технічного редагування та оформлення тексту Потєєв
16
3
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/102
3
Математика  Нижборська
404
3
Всесвітня історія Іванова
201
3
Комп’ютерні системи та мережі Терьохін І.Є.
407
4
Іноземна мова Баланова
30
4
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/102
4
Історія України Рацул
202
4
Історія України Рацул
202
4
Технології обслуговування та ремонту ПК Терьохін І.Є.
407
5
Комп’ютерні системи та мережі Терьохін І.Є.
407
5
Захист Вітчизни Марков
405
5
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/102
5
Світова література
Бірюкова
308
5
Математика  Нижборська
404
6
Математика Нижборська
404
6
Іноземна мова Баланова
30
6
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/102
6
Українська література
Щербина
208
6
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/102
7
Українська література
Щербина
208
7
Фізика Попик
301
7
Технології обслуговування та ремонту ПК Терьохін І.Є.
407
7
Іноземна мова Баланова
30
7
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/102
 
 
 
 
 
 
8
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи АТ-11 (2 курс, на базі 11кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 02.01.2013 
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Спеціальна технологія "Електромонтера СУТЗ"
Дробніченко
309
1
Іноземна мова
Бондаренко
109
1
Виробниче навчання
Варга Тараненко
11/40
1
Вища математика
Нижборська
404
1
Цифрова техніка
Терьохін І.Є.
407
2
Вища математика
Нижборська
404
2
Фізична культура і здоров'я Марков
 
2
Виробниче навчання
Варга Тараненко
11/40
2
Автоматична комутація
Щербаєва
103
2
Електричні вимірювання
Щербаєва
103
3
Автоматична комутація
Щербаєва
103
3
Електричні вимірювання
Щербаєва
103
3
Виробниче навчання
Варга Тараненко
11/40
3
Цифрова техніка
Терьохін І.Є.
407
3
Фізика Яковлєва
301
4
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
4
Цифрова техніка
Терьохін І.Є.
407
4
Цифрова техніка
Терьохін І.Є.
407
4
Фізична культура і здоров'я Марков
 
4
Автоматична комутація
Щербаєва
103
5
Лінійні споруди зв'язку
Бесєдіна
201
5
Вища математика
Нижборська
404
5
Цифрова техніка
Терьохін І.Є.
407
5
Програмне забезпечення персональних комп'ютерів Терьохін О.Є.
14
5
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
6
Основи електроніки та схемотехніки Гітельман
108
6
Електроживлення
Гітельман
108
6
Вища математика
Нижборська
404
6
Програмне забезпечення персональних комп'ютерів Терьохін О.Є.
14
6
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Електроживлення
Гітельман
108
7
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Автоматична комутація
Щербаєва
103
7
Іноземна мова
Бондаренко
109
7
Історія України Іванова
202
8
Фізика Яковлєва
301
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи РК-11 (2 курс, на базі 11кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013 
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Радіоприймальні пристрої Петрич
37
1
Історія України
Іванова
202
1
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
1
Іноземна мова
Бондаренко
109
1
Радіотелефонні пристрої Дробніченко
309
2
Основи телебачення
Щербаєва
103
2
Радіотелефонні пристрої Дробніченко
309
2
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
2
Фізична культура і здоров'я Марков
 
2
Іноземна мова
Бондаренко
109
3
Вища математика
Нижборська
404
3
Фізична культура і здоров'я    Марков
 
3
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
3
Вища математика
Нижборська
404
3
Історія України Іванова
201
4
Основи права Іванова
201
4
Вища математика
Нижборська
404
4
Метрологія та вимірювальна техніка Щербаєва
103
4
Основи телебачення
Щербаєва
103
4
Основи права Іванова
201
5
Метрологія та вимірювальна техніка Щербаєва
103
5
Джерела електроживлення РЕА Гітельман
108
5
Основи економічних теорій Айшпурс
46
5
Пристрої запису та відтворення інформації Петрич
37
5
Елементна база РЕА
Масалова
408
6
Інформатика Терьохін О.Є.
14
6
Схемотехніка радіотехнічних пристроїв Щербаєва
103
6
Іноземна мова Бондаренко
109
6
Електронні прилади та мікроелектроніка
Гітельман
108
6
Вища математика
Нижборська
404
7
Інформатика Терьохін О.Є.
14
7
Українська та зарубіжна культура Бірюкова
308
7
Вища математика
Нижборська
404
7
Українська та зарубіжна культура Бірюкова
308
7
Схемотехніка радіотехнічних пристроїв Щербаєва
103
 
 
 
8
Радіоприймальні пристрої Петрич
37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Бб-01 (3 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
1
Інформаційні технології
Токаренко
407
1
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
1
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
1
Фізична культура і здоров’я Марков
 
2
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
2
Професійна етика та психологія спілкування
Бірюкова
308
2
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
2
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
2
Основи бухгалтерського обліку Терьохіна Н.І.
34
3
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
3
Комп’ютеризація облікової інформації Потєєв
16
3
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
3
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
3
Комп’ютеризація облікової інформації Потєєв
16
4
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
4
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
4
Фізична культура і здоров’я Марков
 
4
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
4
Ощадна справа Ситник
405
5
Інформаційні технології
Токаренко
15
5
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
5
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
5
Ощадна справа Ситник
405
5
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
6
Основи бухгалтерського обліку Терьохіна Н.І.
34
6
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
6
Професійна етика та психологія спілкування
Бірюкова
308
6
Ощадна справа Ситник
405
6
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
7
Основи бухгалтерського обліку Терьохіна Н.І.
34
7
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
7
Ощадна справа Ситник
405
 
 
 
7
Виробниче навчання
Обіход Малахова
207/41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Кб-01 (3 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
1
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
1
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/301
1
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
1
Діловодство та управлінська документація Афтеньєва
308
2
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
2
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
2
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/301
2
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
2
Діловодство та управлінська документація Афтеньєва
308
3
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
3
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
3
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/301
3
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
3
Фізична культура і здоров’я Марков
 
4
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
4
Комп'ютеризація облікової інформації Потєєв
16
4
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/301
4
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
4
Комп'ютеризація облікової інформації Потєєв
16
5
Економіка підприємства
Терьохіна Н.І.
34
5
Економіка підприємства
Терьохіна Н.І.
34
5
Бухгалтерський облік
Бережна
401
5
Бухгалтерський облік
Бережна
401
5
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
6
Фізична культура і здоров’я Марков
 
6
Комп'ютеризація облікової інформації Потєєв
20
6
Бухгалтерський облік
Бережна
401
6
Основи економічного
аналізу Бережна
401
6
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
 
 
 
7
Бухгалтерський облік
Бережна
401
7
Основи економічного
аналізу Бережна
401
7
Інформаційні технології
Токаренко
15
7
Виробниче навчання
Терьохіна Слонєвський
34/401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Сб-01 (3 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 10.01.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Офісна техніка
Токаренко
407
 
 
 
1
Інформаційні технології
Токаренко
15
1
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
1
Іноземна мова за професійним спрямуванням
Баланова
30
2
Іноземна мова за професійним спрямуванням
Баланова
30
2
Офісна техніка
Токаренко
407
2
Комп’ютерні технології
Токаренко
15
2
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
2
Фізична культура і здоров’я Марков
 
3
Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів Баланова
30
3
Етика та психологія ділових відносин Бірюкова
308
3
Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів Баланова
30
3
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
3
Діловодство Афтеньєва
308
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
4
Іноземна мова за професійним спрямуванням
Баланова
30
4
Етика та психологія ділових відносин Бірюкова
308
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
4
Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів Баланова
30
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
5
Фізична культура і здоров’я Марков
 
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
6
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
6
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
6
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
6
Українське ділове мовлення та основи редагування службових документів Баланова
30
6
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
7
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
7
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
7
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
 
 
 
7
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
 
 
 
8
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи РК-01 (3 курс, на базі 11кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 14.02.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Інженерна та комп'ютерна графіка Масалова
408
1
Основи автоматики
Щербаєва
103
1
ЕОМ та мікропроцесори
Терьохін І.Є.
407
1
Основи підприємництва Айшпурс
46
1
Іноземна мова Бондаренко
109
2
Основи підприємництва Айшпурс
46
2
Основи ремонту і регулювання РЕА Петрич
37
2
Контроль якості РЕА
Терьохін І.Є.
407
2
Основи ремонту і регулювання РЕА Петрич
37
2
Контроль якості РЕА
Терьохін І.Є.
407
3
Основи екології
Неізведська
31
3
ЕОМ та мікропроцесори
Терьохін І.Є.
407
3
Іноземна мова Бондаренко
109
3
Основи конс-ня і технології виробництва РЕА Петрич
37
3
Основи автоматики
Щербаєва
103
4
Радіопередавальні пристрої Петрич
37
4
Основи конс-ня і технології виробництва РЕА Петрич
37
4
Радіопередавальні пристрої Петрич
37
4
ЕОМ та мікропроцесори
Терьохін І.Є.
407
4
Радіопередавальні пристрої Петрич
37
5
Сигнали та процеси в радіотехніці Гітельман
108
5
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
5
Інженерна та комп'ютерна графіка Масалова
408
5
Виробниче навчання
Михайлов
43
5
Соціологія Рубан
108
6
Виробниче навчання
Михайлов
43
6
Основи охорони праці
Масалова
408
6
Основи автоматики
Щербаєва
103
6
Виробниче навчання
Михайлов
43
6
Соціологія Рубан
108
7
Виробниче навчання
Михайлов
43
7
Сигнали та процеси в радіотехніці Гітельман
108
7
Сигнали та процеси в радіотехніці Гітельман
108
7
Основи екології
Неізведська
31
7
Сигнали та процеси в радіотехніці Гітельман
108
8
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи АТ-01 (3 курс, на базі 11кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 07.03.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
30
1
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
1
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
1
Основи охорони праці
Масалова
408
1
Філософія Рубан
402
2
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
2
Інженерна та комп'ютерна графіка Масалова
408
2
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
2
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
2
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки Тараненко
40
3
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
3
Документальний електрозв'язок та оргтехніка Дробніченко
309
3
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
3
Політологія Христенко М.В.
302
3
Документальний електрозв'язок та оргтехніка Дробніченко
309
4
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки Тараненко
40
4
Іноземна мова
Бондаренко
109
4
Основи екології
Неізведська
31
4
Економіка галузі Айшпурс
46
4
Філософія Рубан
402
5
Виробниче навчання
Іванченко
10
5
Політологія Христенко М.В.
302
5
Документальний електрозв'язок та оргтехніка Дробніченко
309
5
Основи екології
Неізведська
31
5
Основи екології
Неізведська
31
6
Виробниче навчання
Іванченко
10
6
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
6
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
6
Спеціальна технологія „Електромонтерів СУТЗ” Дробніченко
309
6
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
7
Виробниче навчання
Іванченко
10
7
Економіка галузі Айшпурс
46
7
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
7
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
7
Іноземна мова Бондаренко
109
8
 
 
8
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи АТ-02 (3 курс, на базі 11кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 07.03.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Політологія Христенко М.В.
302
1
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки Тараненко
40
1
Виробниче навчання
Сільченко
20
1
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
1
Основи екології
Неізведська
31
2
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
2
Основи екології
Неізведська
31
2
Виробниче навчання
Сільченко
20
2
Інженерна та комп'ютерна графіка Масалова
408
2
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
3
Іноземна мова Бондаренко
109
3
Політологія Христенко М.В.
302
3
Виробниче навчання
Сільченко
20
3
Економіка галузі Айшпурс
46
3
Філософія Рубан
402
4
Документальний електрозв'язок та оргтехніка Дробніченко
309
4
Основи охорони праці
Масалова
408
4
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
4
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
4
Документальний електрозв'язок та оргтехніка  Дробніченко
309
5
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
5
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
5
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
5
Спеціальна технологія „Електромонтерів СУТЗ” Дробніченко
309
5
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
6
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
6
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
6
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки Тараненко
402
6
Основи екології
Неізведська
31
6
Фізична культура і здоров’я Стасенко
 
7
Керуючі комплекси та програмне забезпечення Нежиборець
402
7
Документальний електрозв'язок та оргтехніка  Дробніченко
309
7
Іноземна мова  Бондаренко
109
7
Аудіовідеотехніка та системи радіозв'язку Дробніченко
309
7
Філософія Рубан
402
8
Економіка галузі Айшпурс
46
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net