Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища У ВПУ №9 пройшло засідання школи майстрів в/н області

У ВПУ №9 пройшло засідання школи майстрів в/н області

e-mail Друк

школа майстрів в/н

18 квітня 2013 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м. Кіровоград» пройшло друге заняття обласної школи професійного зростання майстра виробничого навчання, яку проводить навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти в Кіровоградській області

 

 

18 квітня 2013 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м. Кіровоград» було проведено заняття обласної школи професійного зростання майстра виробничого навчання з проблеми «Використання дидактичних засобів навчання як шлях до формування професійних компетентностей учнів».


На даному занятті були присутні 26 майстрів виробничого навчання із 17 ПТНЗ області зі стажем роботи до 3 років.

Планом роботи школи було передбачено розгляд питань, пов’язаних із діяльністю майстра виробничого навчання щодо розробки та використання на уроках професійно-практичної підготовки дидактичних засобів навчання.

В теоретичній частині заняття слухачі школи змогли визначити рівень своєї обізнаності, а потім поглибити та закріпити теоретичні знання з проблеми, яка розглядалась, шляхом експрес-діагностування, презентації та колективного обговорення.

Під час практичної частини заняття слухачі школи мали змогу практично прослідкувати підходи до розробки дидактичних засобів навчання та навчальні ситуації їх застосування на уроках виробничого навчання з професій «Оператор комп’ютерного набору», «Секретар керівника», «Оператор поштового зв’язку», «Радіомеханік з ремонту та обслуговування телевізійної апаратури», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

В ході відвідування уроку виробничого навчання (професія «Оператор комп’ютерного набору», майстер Нежиборець Т. В.) та перегляду презентацій, представлених досвідченими майстрами виробничого навчання ВПУ №9 Нагурною С. В., Афтеньєвою Л. Г., Павліченко Н. Ю., Алєксєєнко О. І.– молоді майстри виробничого навчання визначили перелік основних матеріалів письмового інструктування для організації самостійної роботи учнів на уроці, відпрацювали вимоги до їх оформлення та визначили етапи навчання на яких доцільне використання тих чи інших засобів навчання.

Під час підведення підсумку заняття слухачі школи переконалися, що без розробки та використання засобів навчання неможливе ефективне засвоєння навчального матеріалу та формування професійних компетентностей учнів.

Останнє оновлення ( Субота, 20 квітня 2013, 05:33 )  

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)