Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про участь у фестивалі "Бібліотека - молодь: даєш зустрічний рух!"

Про участь у фестивалі "Бібліотека - молодь: даєш зустрічний рух!"

e-mail Друк

16.05.2013 учні І-ІІ курсу державного навчального закладу "Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград" відвідали VІ Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій "Бібліотека - молодь: даєш зустрічний рух!". Метою проведення заходу є популярізація читання серед молоді, привернення уваги громадськості до української книги та проблеми зниження інтересу до читання серед підростаючого покоління, організація змістовного дозвілля молоді, формування громадської позиції "Кіровоград - найбільш читаюче місто України".

Учні були приємно вражені бібліорозвагами, цікавими подіями та позитивними емоціями. Особливо сподобалися показові музичні, танцювальні виступи, спортивні змагання, дефіле мод та зачісок, мобільний пункт з працевлаштування молоді. Приємно вразили своєю різноманітністю книжкові виставки та книжкові магазини, виставки-презентації всеукраїнських та місцевих видавництв, мобільна полиця «Єлисаветградський книговир», презентація електронних книг, виставки творчих робіт. Учні із задоволенням приймали участь в акціях: «Безкоштовне фестивальне фото на згадку», «Знання на вагу». З цікавістю вони сприймали різноманітні майстер-класи: з візажу, килимарства, кераміки, квілінгу, арт‑розпису, плетіння косичок, з виготовлення оберегу «Боже око» та ляльки-мотанки, виробів з бісеру та паперу. А для креативної молоді проводилися ігрові «літературні ласощі» (ремікс-вікторина, конкурси, бонус-квест, інтелектуальний бліц, літературний спринт). Постійно звучали пісні про книгу, бібліотеку, читання.

alt

 alt 

alt 

alt 

alt

 alt 

Останнє оновлення ( П'ятниця, 24 травня 2013, 07:56 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)