Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Розклади Розклад з 23 травня 2013 року для навчальних груп 1 курсу

Розклад з 23 травня 2013 року для навчальних груп 1 курсу

E-mail Печать

Розклад занять для груп

Розклад занять на ІІ семестр 2012-2013 навчального року з 23 травня 2013 року для навчальних груп 1 курсу Бб21,  Кб21,  Сб21,  Аб21,  Рб21.                                       
 

 

 

 

 

 

 
Розклад занять групи Аб-21 (1 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 23.05.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника
Варга
108
1
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника
Варга
108
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника
Варга
108
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Електротехніка з основами пром. електроніки
Масалова
408
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
4
Виробниче навчання
Остапенко
11
4
Виробниче навчання
Остапенко
11
4
Виробниче навчання
Остапенко
11
4
Виробниче навчання
Остапенко
11
4
Виробниче навчання
Остапенко
11
5
Виробниче навчання
Остапенко
11
5
Виробниче навчання
Остапенко
11
5
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника
Варга
108
5
Охорона праці
Масалова
408
5
Фізична культура і здоров'я   
Стасенко
 
6
Виробниче навчання
Остапенко
11
 
 
 
6
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника
Варга
108
6
Фізична культура і здоров'я   
Стасенко
 
6
Електротехніка з основами пром. електроніки
Масалова
408
7
Виробниче навчання
Остапенко
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Рб-21 (1 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 23.05.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Марющенко
43
1
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич   
37
1
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич   
37
1
Виробниче навчання
Марющенко
43
1
Імпульсна і цифрова техніка Щербаєва
103
2
Виробниче навчання
Марющенко
43
2
Імпульсна і цифрова техніка Щербаєва
103
2
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич  
37
2
Виробниче навчання
Марющенко
43
2
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич  
37
3
Виробниче навчання
Марющенко
43
3
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич  
37
3
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
3
Виробниче навчання
Марющенко
43
3
Виробниче навчання
Марющенко
43
4
Виробниче навчання
Марющенко
43
4
Виробниче навчання
Марющенко
43
4
Виробниче навчання
Марющенко
43
4
Виробниче навчання
Марющенко
43
4
Виробниче навчання
Марющенко
43
5
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич  
37
5
Виробниче навчання
Марющенко
43
5
Виробниче навчання
Марющенко
43
5
Фізична культура і здоров'я   
Стасенко
 
5
Виробниче навчання
Марющенко
43
6
Фізична культура і здоров'я   
Стасенко
 
6
Виробниче навчання
Марющенко
43
6
Виробниче навчання
Марющенко
43
6
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
 
 
 
 
 
 
7
Охорона праці
Масалова
408
7
Виробниче навчання
Марющенко
43
 
 
 
 
 
 
 


Розклад занять групи Кб-21 (1 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 23.05.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
1
Машинопис
Афтеньєва
308
1
Основи діловодства
Афтеньєва
308
1
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
1
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
15
2
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
2
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
30
2
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
2
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
2
Основи діловодства
Афтеньєва
308
3
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
3
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
3
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
3
Охорона праці
Масалова
408
3
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
4
Фізична культура і здоров'я   
Христенко Т.А.
 
4
Основи діловодства
Афтеньєва
308
4
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
4
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
4
Основи діловодства
Афтеньєва
302
5
Машинопис
Афтеньєва
308
5
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
5
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
15
5
Машинопис
Афтеньєва
302
5
Інформаційні технології
Потєєв
20
6
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
30
6
Виробниче навчання
Богун Мошинська
36/102
6
Машинопис
Афтеньєва
308
6
Інформаційні технології
Потєєв
20
6
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
15
7
Основи діловодства
Афтеньєва
308
7
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
7
Фізична культура і здоров'я   
Христенко Т.А.
 
7
Основи діловодства
Афтеньєва
302
7
Машинопис
Афтеньєва
308
Розклад занять групи Бб-21 (1 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 23.05.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Машинопис
Афтеньєва
308
1
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
30
1
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
1
Машинопис Афтеньєва
308
1
Основи діловодства
Афтеньєва
308
2
Основи діловодства
Афтеньєва
308
2
Машинопис Афтеньєва
308
2
Машинопис Афтеньєва
308
2
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
2
Охорона праці Масалова
408
3
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
30
3
Основи діловодства
Афтеньєва
308
3
Фізична культура і здоров'я   
Стасенко
 
3
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
3
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
15
4
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
4
Фізична культура і здоров'я   
Стасенко
 
4
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
4
Основи діловодства
Афтеньєва
308
4
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
5
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
5
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
5
Основи діловодства
Афтеньєва
308
5
Інформаційні технології
Потєєв
20
5
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
6
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
6
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
6
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
15
6
Основи діловодства
Афтеньєва
308
6
Машинопис Афтеньєва
308
 
 
 
7
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
7
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
7
Інформаційні технології
Потєєв
20
7
Технології комп'ютерної обробки інформації Агішева
15
 
 
 
 
 
 
8
Виробниче навчання
Рибачок Токаренко
16/15
 
 
 
 
 
 
Розклад занять групи Сб-21 (1 курс, на базі 9кл.) на ІI семестр 2012-2013 навчального року з 23.05.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Технології комп'ютерної обробки інформації Потєєв
16
1
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
1
Технології комп'ютерної обробки інформації Потєєв
16
1
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
1
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
2
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
2
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
2
Технології комп'ютерної обробки інформації Потєєв
16
2
Машинопис
Афтеньєва
308
2
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
3
Основи діловодства
Афтеньєва
308
3
Фізична культура і здоров'я   
Христенко Т.А.
 
3
Основи діловодства
Афтеньєва
302
3
Інформаційні технології
Потєєв
20
3
Основи діловодства
Афтеньєва
308
4
Основи діловодства
Афтеньєва
308
4
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
4
Машинопис Афтеньєва
308
4
Технології комп'ютерної обробки інформації Потєєв
16
4
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
5
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
5
Основи діловодства
Афтеньєва
308
5
Основи галузевої економіки і підприємництва Бережна
401
5
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
5
Машинопис Афтеньєва
302
6
Машинопис Афтеньєва
308
6
Основи діловодства
Афтеньєва
308
6
Охорона праці Масалова
408
6
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
6
Технології комп'ютерної обробки інформації Потєєв
20
7
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
7
Машинопис Афтеньєва
302
 
 
 
7
Фізична культура і здоров'я   
Христенко Т.А.
 
7
Інформаційні технології
Потєєв
20
8
Виробниче навчання
Козлова Пшиник
102/16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net