Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Розклади Розклад з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 1 курсу

Розклад з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 1 курсу

E-mail Печать

Розклад занять для груп

Розклад занять на І семестр 2013-2014 навчального року з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 1 курсу.                                       
 

 

 

 

 

 
Розклад навчальних занять групи Тб-31 (1 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
 
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Технологія послуг
поштового зв’язку
Тараненко
309
1
Фізика Попик
301
1
Технологія телекомунікаційних послуг
Дробніченко
309
1
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
1
Хімія Неізведська
31
2
Українська література
Баланова
30
2
Правила дорожнього руху Масалова
408
2
Географія Христенко М.
302
2
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
2
Математика
Романенко
108
3
Математика
Романенко
108
3
Фізична культура
Стасенко

3
Іноземна мова
Бондаренко
109
3
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
3
Художня культура
Бірюкова
308
4
Фізична культура
Стасенко

4
Історія України
Рацул
202
4
Технології Нарадова
36
4
Фізика Попик
301
4
Математика
Романенко
108
5
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
5
Іноземна мова
Бондаренко
109
5
Захист Вітчизни
Марков
405
5
Українська література
Баланова
30
5
Технологія послуг
поштового зв’язку
Тараненко
309
6
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
6
Інформатика Агішева
21
6
Світова література
Бірюкова
308
6
Технологія послуг
поштового зв’язку
Тараненко
309
6
Правознавство
Власенко
302
7
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
7
Українська мова
Баланова
30
7
Біологія Федорович
31
7
Технологія телекомунікаційних послуг
Дробніченко
309
7
Всесвітня історія
Іванова
202
8
Біологія Федорович
31












Розклад навчальних занять групи Рб-31 (1 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Біологія Федорович
31
1
Географія 
Христенко М.
302
1
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
1
Фізика Попик
301
1
Всесвітня історія
Іванова
202
2
Українська література Афтеньєва
308
2
Українська мова
Афтеньєва
308
2
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
2
Світова література
Бірюкова
308
2
Захист Вітчизни
Марков
405
3
Іноземна мова
Бондаренко
109
3
Історія України Рацул
202
3
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
3
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
3
Фізика Попик
301
4
Математика Нижборська
404
4
Інформатика Агішева
21
4
Біологія Федорович
31
4
Іноземна мова
Бондаренко
109
4
Правознавство
Власенко
302
5
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
5
Художня культура
Бірюкова
308
5
Електрорадіовимірювання Щербаєва
103
5
Технології Нарадова
36
5
Українська література
Афтеньєва
308
6
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
6
Математика
Нижборська
404
6
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
6
Математика
Нижборська
404
6
Правила дорожнього руху Масалова
408
7
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
7
Фізична культура
Стасенко

7
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
7
Хімія Неізведська
31
7
Фізична культура
Стасенко




8
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103









 
Розклад навчальних занять групи Кб-31 (1 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Нарадова Мошинська
36/16
1
Правила дорожнього руху Масалова
408
1
Виробниче навчання
Нарадова Мошинська
36/16
1
Хімія Неізведська
31
1
Математика
Нижборська
404
2
Виробниче навчання
Нарадова Мошинська
36/16
2
Інформатика Агішева
21
2
Виробниче навчання
Нарадова Мошинська
36/16
2
Фізика Попик
301
2
Всесвітня історія
Іванова
202
3
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
21
3
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
3
Українська мова
Щербина
208
3
Художня культура
Бірюкова
308
3
Історія України
Рацул
202
4
Гspan style=еографія
Христенко М.
302
4
Математика
Нижборська
404
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
21
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
15
4
Українська література
Щербина
208
5
Математика
Нижборська
404
5
Фізична культура 
Христенко Т.

5
Біологія  Федорович
31
5
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
15
5
Правознавство
Власенко
302
6
Основи діловодства
Афтеньєва
308
6
Фізика Попик
301
6
Іноземна мова
Баланова
30
6
Іноземна мова
Баланова
30
6
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
15
7
Біологія Федорович
31
7
Світова література
Бірюкова
308
7
Захист Вітчизни
Марков
405
7
Українська література
Щербина
208
7
Фізична культура 
Христенко Т.

8
Технології Нарадова
36












Розклад навчальних занять групи Бб-31 (1 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Географія Христенко М.
302
1
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
21
1
Виробниче навчання
Токаренко Козлова
15/102
1
Художня культура
Бірюкова
308
1
Фізична культура
Стасенко

2
Біологія Федорович
31
2
Всесвітня історія
Іванова
202
2
Виробниче навчання
Токаренко Козлова
15/102
2
Хімія Неізведська
31
2
Правознавство
Власенко
302
3
Правила дорожнього руху Масалова
408
3
Світова література
Бірюкова
308
3
Біологія Федорович
31
3
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
15
3
Математика
Нижборська
404
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
21
4
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
4
Історія України
Рацул
202
4
Математика
Нижборська
404
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
15
5
Українська література
Щербина
208
5
Інформатика Агішева
21
5
Математика
Нижборська
404
5
Фізика Попик
301
5
Технології комп'ютерної обробки інформації
Агішева
15
6
Виробниче навчання
Токаренко Козлова
15/102
6
Іноземна мова
Бондаренко
109
6
Іноземна мова
Бондаренко
109
6
Українська мова
Щербина
208
6
Українська література
Щербина
208
7
Виробниче навчання
Токаренко Козлова
15/102
7
Захист Вітчизни
Марков
405
7
Фізична культура
Стасенко

7
Технології Нарадова
36
7
Основи діловодства
Афтеньєва
308



8
Фізика Попик
301










Розклад навчальних занять групи Сб-31 (1 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Іноземна мова
Баланова
30
1
Виробниче навчання
Рибачок
16
1
Технології комп'ютерної обробки інформації
Лисенко
21
1
Виробниче навчання
Рибачок
16
1
Українська література
Щербина
208
2
Всесвітня історія
Іванова
202
2
Виробниче навчання
Рибачок
16
2
Біологія Федорович
31
2
Виробниче навчання
Рибачок
16
2
Художня культура
Бірюкова
308
3
Захист Вітчизни Марков
405
3
Інформатика
Агішева
21
3
Історія України Рацул
202
3
Технології комп'ютерної обробки інформації
Лисенко
16
3
Правознавство
Власенко
302
4
Світова література
Бірюкова
308
4
Географія
Христенко М.
302
4
Іноземна мова
Баланова
30
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Лисенко
16
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Лисенко
21
5
Біологія Федорович
31
5
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
5
Українська мова
Щербина
208
5
Хімія Неізведська
31
5
Фізична культура
Христенко Т.

6
Українська література
Щербина
208
6
Правила дорожнього руху Масалова
408
6
Фізична культура
Христенко Т.

6
Технології
Нарадова
36
6
Математика
Нижборська
404
7
Основи діловодства
Афтеньєва
308
7
Фізика Попик
301
7
Математика
Нижборська
404
7
Математика
Нижборська
404
7
Технології комп'ютерної обробки інформації
Лисенко
16






8
Фізика Попик
301






Розклад навчальних занять групи О-31 (1 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
1
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
1
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
1
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
1
Правила дорожнього руху Масалова
408
2
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
2
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
2
Охорона праці
Масалова
408
2
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
2
Обладнання відділень поштового зв’язку
Куроп’ятник
402
3
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
3
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
3
Основи електротехніки
Масалова
408
3
Професійна етика і психологія Христенко М.
302
3
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
4
Інформаційні технології
Варга
20
4
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
4
Фізична культура
Христенко Т.

4
Правила дорожнього руху Масалова
408
4
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
5
Поштовий зв’язок
Куроп’ятник
402
5
Обладнання відділень поштового зв’язку
Куроп’ятник
402
5
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
5
Основи правових знань
Іванова
202
5
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
6
Обладнання відділень поштового зв’язку
Куроп’ятник
402
6
Українське ділове мовлення Бірюкова
308
6
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
6
Фізична культура
Христенко Т.

6
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
7
Основи галузевої економіки і підприємництва
Бережна
401
7
Адміністративна географія Христенко М.
302
7
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402
7
Українське ділове мовлення Бірюкова
308
7
Виробниче навчання
Куроп’ятник Павліченко
40/402















 

Розклад навчальних занять групи Р-31 (1 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Правила дорожнього руху Масалова
408
1
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
1
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
1
Основи правових знань
Іванова
202
1
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
2
Інформаційні технології
Токаренко
407
2
Матеріалознавство радіоелектронних засобів Щербаєва
103
2
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
2
Читання креслень
Масалова
408
2
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
3
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
3
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
3
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
3
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
3
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
4
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
4
Фізична культура
Марков

4
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
4
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
4
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
5
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
5
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
5
Основи галузевої економіки і підприємництва
Айшпурс
43
5
Електрорадіовимірювання Щербаєва
103
5
Фізична культура
Марков

6
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
6
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
6
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
6
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
6
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
7
Виробниче навчання
Михайлов Герасимчук
43/27
7
Електротехніка
Масалова
408
7
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
7
Електротехніка
Масалова
408
7
Правила дорожнього руху Масалова
408
Розклад навчальних занять групи Б-31 (1 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
1
Машинопис Афтеньєва
308
1
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
207
1
Фізична культура
Марков

1
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
2
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
2
Технологія касових операцій Ситник
405
2
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
207
2
Основи галузевої економіки і підприємництва
Айшпурс
43
2
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
3
Інформаційні технології
Токаренко
407
3
Інформаційні технології
Токаренко
407
3
Основи діловодства
Афтеньєва
308
3
Технологія касових операцій Ситник
405
3
Інформаційні технології
Токаренко
407
4
Основи роботи в Internet
Токаренко
15
4
Правила дорожнього руху Масалова
408
4
Правила дорожнього руху Масалова
408
4
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102
4
Охорона праці
Масалова
408
5
Фізична культура
Марков

5
Основи правових знань
Іванова
202
5
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
5
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102
5
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102
6
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
207
6
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
6
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
6
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102
6
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102
7
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
207
7
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
7
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102
7
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102
7
Технології комп'ютерної обробки інформації
Борболюк
102



8
Основи роботи на ПК
Нежиборець
102









 

Розклад навчальних занять групи Л-31 (1 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
1
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
1
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
1
Інформаційні системи і технології в обліку
Агішева
21
1
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
2
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
2
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
2
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
2
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
2
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
3
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
3
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
3
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
3
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
3
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
4
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
4
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
4
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
4
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
4
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
5
Мікро- та макроекономіка Терьохіна Н.
34
5
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
5
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
5
Правила дорожнього руху Масалова
408
5
Охорона праці
Масалова
408
6
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
6
Фізична культура
Марков

6
Виробниче навчання
Алєксєєнко Бережна
46/401
6
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
6
Фізична культура Марков

7
Бухгалтерський облік
Алєксєєнко
46
7
Мікро- та макроекономіка Терьохіна Н.
34
7
Інформаційні системи і технології в обліку
Агішева
15



7
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
8
Правила дорожнього руху Масалова
408
8
Основи трудового законодавства Христенко М
302









Розклад навчальних занять групи А-31 (1 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Інформаційні технології
Токаренко
407
1
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника Варга
20
1
Виробниче навчання
Дженджера
10
1
Виробниче навчання
Дженджера
10



2
Правила дорожнього руху Масалова
408
2
Фізична культура
Марков

2
Виробниче навчання
Дженджера
10
2
Виробниче навчання
Дженджера
10
2
Читання креслень
Масалова
408
3
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника Варга
20
3
Охорона праці
Масалова
408
3
Виробниче навчання
Дженджера
10
3
Виробниче навчання
Дженджера
10
3
Електротехніка з основами пром. електроніки
Петрич
37
4
Електротехніка з основами пром. електроніки
Петрич
37
4
Електротехніка з основами пром. електроніки
Петрич
37
4
Електричні вимірювання
Щербаєва
103
4
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника Варга
20
4
Фізична культура Марков

5
Виробниче навчання
Дженджера
10
5
Виробниче навчання
Дженджера
10
5
Електротехніка з основами пром. електроніки
Петрич
37
5
Основи галузевої економіки і підприємництва
Бережна
401
5
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника Варга
20
6
Виробниче навчання
Дженджера
10
6
Виробниче навчання
Дженджера
10
6
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника Варга
20
6
Охорона праці
Масалова
408
6
Експлуатація ПК
Лисенко
16
7
Виробниче навчання
Дженджера
10
7
Виробниче навчання
Дженджера
10
7
Читання креслень
Масалова
408
7
Основи правових знань
Іванова
202
7
Спеціальна технологія кабельника-спаювальника Варга
20
















 Розклад навчальних занять групи П-31 (1 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
21
1
Основи економіки, екології, права в сфері інформаційних технологій Кривенко
201
1
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
1
Основи електротехніки
Масалова
408
1
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
21
2
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
21
2
Фізична культура
Стасенко

2
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
2
Основи економіки, екології, права в сфері інформаційних технологій Кривенко
201
2
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
21
3
Фізична культура
Стасенко

3
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
24
3
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
3
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
24
3
Основи електротехніки
Масалова
408
4
Охорона праці
Масалова
408
4
Операційні системи та їх обслуговування
Божор
24
4
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
4
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
4
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
5
Основи електротехніки
Масалова
408
5
Охорона праці
Масалова
408
5
Технології обробки інформації Терьохін О.
14
5
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
5
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
6
Технології обробки інформації Терьохін О.
407
6
Технології обробки інформації Терьохін О.
14
6
Технології обробки інформації Терьохін О.
14
6
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
6
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
7
Технології обробки інформації Терьохін О.
407
7
Технології обробки інформації Терьохін О.
14
7
Технології обробки інформації Терьохін О.
14
7
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24
7
Виробниче навчання
Нежиборець Божор
14/24



8
Технології обробки інформації Терьохін О.
14










 
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net