Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Розклади Розклад з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 2 курсу

Розклад з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 2 курсу

E-mail Печать

Розклад занять для груп

Розклад занять на І семестр 2013-2014 навчального року з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 2 курсу.                                       
 

 

 

 

 

 
Розклад навчальних занять групи Р-21(2 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
 
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
1
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
1
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
1
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
1
Техніка пошуку роботи
Христенко М.
302
2
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
2
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
2
Джерела електроживлення РЕА Гітельман
108
2
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
2
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
3
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
3
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
3
Пристрої телебачення
Щербаєва
103
3
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
3
Імпульсна та цифрова техніка Гітельман
108
4
Фізична культура
Марков

4
Інформаційні технології
Токаренко
407
4
Радіоелектроніка
Петрич
37
4
Електрорадіовимірювання Щербаєва
103
4
Інформаційні технології
Токаренко
407
5
Пристрої телебачення
Щербаєва
103
5
Імпульсна та цифрова техніка Гітельман
108
5
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
5
Фізична культура Марков

5
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
6
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
6
Джерела електроживлення РЕА Гітельман
108
6
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
6
Основи правових знань
Іванова
202
6
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
7
Електрорадіовимірювання Щербаєва
103
7
Пристрої телебачення
Щербаєва
103
7
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
7
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич
37
7
Виробниче навчання
Нагурна Герасимчук
27 /28
 

Розклад навчальних занять групи О-21 (2 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 16.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
1
Автоматична комутація
Щербаєва
103
1
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
1
Автоматична комутація
Щербаєва
103
1
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
2
Автоматична комутація
Щербаєва
103
2
Інформаційні технології
Токаренко
407
2
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
2
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
2
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
3
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
3
Фізична культура
Марков

3
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
3
Читання креслень
Масалова
408
3
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
4
Основи електричних вимірювань Щербаєва
103
4
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
4
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
4
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
4
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
5
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
5
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
5
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
5
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
5
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
6
Лінійні споруди зв'язку
Бесєдіна
201
6
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
6
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
6
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
6
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
7
Основи правових знань
Іванова
202
7
Виробниче навчання
Варга Тараненко
20/40
7
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Фізична культура
Марков

7
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
8














Розклад навчальних занять групи А-21 (2 курс, на базі 11кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Дженджера
10
1
Виробниче навчання
Дженджера
10
1
Автоматична комутація
Щербаєва
103
1
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
1
Виробниче навчання
Дженджера
10
2
Виробниче навчання
Дженджера
10
2
Виробниче навчання
Дженджера
10
2
Основи правових знань
Іванова
202
2
Автоматична комутація
Щербаєва
103
2
Виробниче навчання
Дженджера
10
3
Виробниче навчання
Дженджера
10
3
Виробниче навчання
Дженджера
10
3
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
3
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
3
Виробниче навчання
Дженджера
10
4
Лінійні споруди зв'язку
Бесєдіна
201
4
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
4
Виробниче навчання
Дженджера
10
4
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
4
Виробниче навчання
Дженджера
10
5
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
5
Інформаційні технології
Токаренко
407
5
Виробниче навчання
Дженджера
10
5
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
5
Автоматична комутація
Щербаєва
103
6
Автоматична комутація
Щербаєва
103
6
Лінійні споруди зв'язку
Бесєдіна
201
6
Виробниче навчання
Дженджера
10
6
Фізична культура
Марков

6
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Фізична культура
Марков

7
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Виробниче навчання
Дженджера
10
7
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Електротехніка з основами промислової електроніки
Гітельман
108
 

Розклад навчальних занять групи Рб-21 (2 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Імпульсна і цифрова техніка Щербаєва
103
1
Екологія Неізведська
31
1
Фізика Яковлєва
301
1
Основи галузевої економіки і підприємництва
Бережна
401
1
Електротехніка
Петрич
37
2
Захист Вітчизни
Марков
405
2
Економіка Кривенко
201
2
Експлуатація ПК
Лисенко
21
2
Людина і світ
Іванова
302
2
Електротехніка
Петрич
37
3
Технологія обслуговування та ремонту РТА    
Петрич
37
3
Іноземна мова
Бондаренко
109
3
Математика
Романенко
108
3
Іноземна мова
Бондаренко
109
3
Матеріалознавство радіоелектронних засобів
Щербаєва
103
4
Фізика Яковлєва
301
4
Українська література
Щербина
208
4
Іноземна мова
Бондаренко
109
4
Українська література
Щербина
208
4
Фізична культура
Стасенко

5
Історія України
Іванова
202
5
Матеріалознавство радіоелектронних засобів
Щербаєва
103
5
Технології Нарадова
36
5
Фізична культура
Стасенко

5
Хімія Неізведська
31
6
Біологія Федорович
31
6
Електротехніка
Петрич
37
6
Всесвітня історія
Іванова
202
6
Світова література
Бірюкова
308
6
Технологія обслуговування та ремонту РТА
Петрич  
37
7
Іноземна мова
Бондаренко
109
7
Електротехніка
Петрич
37
7
Астрономія Попик
301
7
Математика
Романенко
108
7
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103
8





8
Радіоелектроніка та основи телебачення
Щербаєва
103






Розклад навчальних занять групи Аб-21 (2 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 16.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Захист Вітчизни
Марков
405
1
Людина і світ
Іванова
202
1
Математика
Романенко
108
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
1
Математика
Романенко
108
2
Фізика Яковлєва
301
2
Технології Нарадова
36
2
Фізика Яковлєва
301
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Астрономія Попик
301
3
Українська література
Щербина
208
3
Українська література
Щербина
208
3
Експлуатація персонального комп’ютера
Лисенко
21
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Економіка Кривенко
201
4
Іноземна мова
Бондаренко
109
4
Фізична культура
Стасенко

4
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
4
Хімія Неізведська
31
4
Електрорадіоматеріалознавство Щербаєва
103
5
Світова література
Бірюкова
308
5
Виробниче навчання
Остапенко
11
5
Всесвітня історія
Іванова
202
5
Експлуатація персонального комп’ютера
Лисенко
21
5
Експлуатація персонального комп’ютера
Лисенко
16
6
Історія України
Іванова
202
6
Виробниче навчання
Остапенко
11
6
Лінійні споруди зв’язку
Бесєдіна
201
6
Іноземна мова
Бондаренко
109
6
Фізична культура
Стасенко

7
Комутаційні станції різних систем Дробніченко
309
7
Виробниче навчання
Остапенко
11
7
Іноземна мова
Бондаренко
109
7
Іноземна мова
Бондаренко
109
7
Біологія Неізведська
31



8
Біологія Неізведська
31









 

Розклад навчальних занять групи Кб-21 (2 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 07.10.2013р.
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Терьохін Романенко
14/15
1
Виробниче навчання
Терьохін Романенко
14/15
1
Математика
Нижборська
404
1
Виробниче навчання
Терьохін Романенко
14/15
1
Іноземна мова
Баланова
30
2
Виробниче навчання
Терьохін Романенко
14/15
2
Виробниче навчання
Терьохін Романенко
14/15
2
Основи галузевої економіки і підприємництва
Бережна
401
2
Виробниче навчання
Терьохін Романенко
14/15
2
Біологія Неізведська
31
3
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
301
3
Основи трудового законодавства Христенко
302
3
Фізична культура
Стасенко

3
Історія України
Рацул
202
3
Захист Вітчизни Марков
405
4
Іноземна мова
Баланова
30
4
Фізика Попик
301
4
Українська література
Щербина
208
4
Технології Нарадова
36
4
Іноземна мова
Баланова
30
5
Астрономія Попик
301
5
Іноземна мова
Баланова
30
5
Світова література
Бірюкова
308
5
Техніка пошуку роботи
Христенко М.
302
5
Економіка Кривенко
201
6
Математика
Нижборська
404
6
Всесвітня історія
Іванова
202
6
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
16
6
Хімія Неізведська
31
6
Людина і світ
Іванова
202
7
Українська література
Щербина
208
7
Біологія Неізведська
31
7
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
16
7
Астрономія Попик
301
7
Фізика Попик
301



8
Фізична культура
Стасенко










Розклад навчальних занять групи Бб-21 (2 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 07.10.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
301
1
Виробниче навчання
Тищенко Борболюк
24/102
1
Основи трудового законодавства Христенко М
302
1
Виробниче навчання
Тищенко Борболюк
24/102
1
Іноземна мова
Бондаренко
109
2
Економіка Кривенко
201
2
Виробниче навчання
Тищенко Борболюк
24/102
2
Математика
Нижборська
404
2
Виробниче навчання
Тищенко Борболюк
24/102
2
Фізична культура
Стасенко

3
Математика
Нижборська
404
3
Фізика Попик
301
3
Основи галузевої економіки і підприємництва
Бережна
401
3
Хімія Неізведська
31
3
Українська література
Щербина
208
4
Виробниче навчання
Тищенко Борболюк
24/102
4
Іноземна мова
Бондаренко
109
4
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
16
4
Світова література
Бірюкова
308
4
Історія України
Рацул
202
5
Виробниче навчання
Тищенко Борболюк
24/102
5
Біологія
Неізведська
31
5
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
16
5
Іноземна мова
Бондаренко
109
5
Фізика Попик
301
6
Астрономія Попик
301
6
Українська література
Щербина
208
6
Техніка пошуку роботи
Христенко М.
302
6
Астрономія Попик
301
6
Біологія Неізведська
31
7
Технології Нарадова
36
7
Всесвітня історія
Іванова
202
7
Людина і світ
Іванова
202
7
Фізична культура
Стасенко

7
Захист Вітчизни Марков
405






8
Іноземна мова
Бондаренко
109







Розклад навчальних занять групи Сб-21 (2 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 07.10.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Українська література
Щербина
208
1
Технології Нарадова
36
1
Фізична культура
Стасенко

1
Іноземна мова
Баланова
30
1
Виробниче навчання
Лисенко Ломанюк
14/15
2
Основи трудового законодавства Христенко М
302
2
Хімія Неізведська
31
2
Економіка Кривенко
201
2
Техніка пошуку роботи
Христенко М.
302
2
Виробниче навчання
Лисенко Ломанюк
14/15
3
Світова література
Бірюкова
308
3
Виробниче навчання
Лисенко Ломанюк
14/15
3
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
301
3
Астрономія Попик
301
3
Виробниче навчання
Лисенко Ломанюк
14/15
4
Всесвітня історія
Іванова
202
4
Виробниче навчання
Лисенко Ломанюк
14/15
4
Математика
Нижборська
404
4
Історія України
Рацул
202
4
Біологія
Неізведська
31
5
Фізична культура
Стасенко

5
Виробниче навчання
Лисенко Ломанюк
14/15
5
Фізика Попик
301
5
Українська література
Щербина
208
5
Людина і світ
Іванова
202
6
Основи галузевої економіки і підприємництва
Бережна
401
6
Біологія Неізведська
31
6
Захист Вітчизни Марков
405
6
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
16
6
Фізика Попик
301
7
Астрономія Попик
301
7
Математика
Нижборська
404
7
Іноземна мова
Баланова
30
7
Основи технічного редагування та оформлення тексту Яковлєва
16
7
Іноземна мова
Баланова
30






8
Іноземна мова
Баланова
30







 
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net