Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Розклади Розклад з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 3 курсу

Розклад з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 3 курсу

E-mail Печать

Розклад занять для груп

Розклад занять на І семестр 2013-2014 навчального року з 2 вересня 2013 року для навчальних груп 3 курсу.                                       
 

 

 

 

 

 
Розклад навчальних занять групи АТ-11 (3 курс) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Фізична культура
Стасенко

1
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки 
Тараненко
309
1
Основи правознавства
Іванова
202
1
Документальний електрозв'язок Дробніченко
309
1
Документальний електрозв'язок Дробніченко
309
2
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки
Тараненко
309
2
Іноземна мова  (за професійним спрямуванням) Бондаренко
109
2
Аудіовідеотехніка та системи радіозв’язку
Дробніченко
309
2
Теорія електричних та магнітних кіл
Нижборська
404
2
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
3
Історія України
Іванова
202
3
Теорія електричних та магнітних кіл
Нижборська
404
3
Теорія електричних та магнітних кіл
Нижборська
404
3
Фізична культура
Стасенко

3
Соціологія Рубан
109
4
Українська мова (за професійним спрямуванням) Щербина
208
4
Культурологія
Бірюкова
308
4
Культурологія
Бірюкова
308
4
Економічна теорія
Айшпурс
43
4
Соціологія Рубан
109
5
Аудіовідеотехніка та системи радіозв’язку Дробніченко
309
5
Документальний електрозв'язок Дробніченко
309
5
Іноземна мова  (за професійним спрямуванням) Бондаренко
109
5
Виробниче навчання
Сільченко Іванченко
20/10
5
Безпека життєдіяльності
Айшпурс
43
6
Документальний електрозв'язок Дробніченко
309
6
Безпека життєдіяльності
Айшпурс
43
6
Українська мова (за професійним спрямуванням) Щербина
208
6
Виробниче навчання
Сільченко Іванченко
20/10
6
Електроживлення
Гітельман
108
7
Теорія електричних та магнітних кіл
Нижборська
404
7
Електроживлення
Гітельман
108
7
Технічне обслуговування комп'ютерної техніки 
Тараненко
309
7
Виробниче навчання
Сільченко Іванченко
20/10
7
Теорія електричних та магнітних кіл
Нижборська
404
8
Іноземна мова  (за професійним спрямуванням) Бондаренко
109












 

 Розклад навчальних занять групи РК-11 (3 курс) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Основи теорії кіл
Нижборська
404
1
Іноземна мова  (за професійним спрямуванням) Бондаренко
109
1
Іноземна мова  (за професійним спрямуванням) Бондаренко
109
1
Основи теорії кіл
Нижборська
404
1
Основи філософських знань Рубан
402
2
Українська мова (за професійним спрямуванням) Щербина
208
2
Фізика Попик
301
2
Основи конструювання і технології виробництва РЕА Петрич
37
2
Пристрої запису та відтворення інформації
Петрич
37
2
Основи філософських знань Рубан
109
3
Економіка промисловості Айшпурс
43
3
Матеріалознавство радіоелектронних засобів
Щербаєва
103
3
Основи технічної механіки Ситник
405
3
Безпека життєдіяльності
Айшпурс
43
3
Фізична культура
Стасенко

4
Основи технічної механіки Ситник
405
4
Безпека життєдіяльності
Айшпурс
43
4
Фізика Попик
301
4
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
4
Фізика Попик
301
5
Основи конструювання і технології виробництва РЕА Петрич
37
5
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
5
Стандартизація
Масалова
408
5
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
5
Основи теорії кіл
Нижборська
404
6
Фізична культура
Стасенко

6
Виробниче навчання
Нагурна Солодєєва
27/28
6
Економіка промисловості Айшпурс
43
6
Основи ремонту та регулювання РЕА Петрич
37
6
Економіка промисловості Айшпурс
43
7
Стандартизація
Масалова
408
7
Українська мова (за професійним спрямуванням) Щербина
208
7
Політологія Христенко
302
7
Матеріалознавство радіоелектронних засобів
Щербаєва
103



8
Основи ремонту та регулювання РЕА Петрич
37



8
Політологія Христенко
302






Розклад навчальних занять групи Рб-11 (3 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 01.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
1
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
1
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
1
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
1
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
2
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
2
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
2
Пристрої телебачення
Щербаєва
103
2
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
2
Інформаційні технології
Токаренко
407
3
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
3
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
3
Технологія обслуговування та ремонту РТА 
Петрич 
37
3
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
3
Українська мова
Баланова
30
4
Джерела електроживлення РТА Гітельман
108
4
Електрорадіовимірювання та регулювання РЕА Щербаєва
103
4
Джерела електроживлення РТА Гітельман
108
4
Фізична культура
Марков

4
Технологія обслуговування та ремонту РТА 
Петрич 
37
5
Інформаційні технології
Токаренко
407
5
Математика
Романенко
302
5
Експлуатація персонального комп’ютера
Лисенко
21
5
Технологія обслуговування та ремонту РТА 
Петрич 
37
5
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
6
Фізична культура
Марков

6
Українська мова
Баланова
30
6
Імпульсна і цифрова техніка Гітельман
108
6
Імпульсна і цифрова техніка Гітельман
108
6
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
7
Математика
Романенко
108
7
Інформатика Агішева
21
7
Імпульсна і цифрова техніка Гітельман
108
7
Інформатика Агішева
15
7
Виробниче навчання
Ануфрієва
41
8
Пристрої телебачення
Щербаєва
103














Розклад навчальних занять групи Аб-11 (3 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 09.09.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
1
Виробниче навчання
Остапенко
11
1
Техніка пошуку роботи
Христенко М.
302
1
Інформаційні технології
Токаренко
407
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Виробниче навчання
Остапенко
11
2
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
2
Українська мова
Баланова
30
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Виробниче навчання
Остапенко
11
3
Математика
Романенко
108
3
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
4
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
4
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
4
Лінійні споруди зв’язку
Бесєдіна
201
4
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
4
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
5
Українська мова
Баланова
30
5
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
5
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
5
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309
5
Виробниче навчання
Остапенко
11
6
Електротехніка з основами промислової електроніки Масалова
408
6
Фізична культура
Стасенко

6
Електротехніка з основами промислової електроніки Масалова
408
6
Інформатика Агішева
15
6
Виробниче навчання
Остапенко
11
7
Комутаційні станції різних систем Бесєдіна
201
7
Спеціальна технологія електромонтера СУТЗ
Дробніченко
309






7
Виробниче навчання
Остапенко
11
8
Фізична культура
Стасенко













Розклад навчальних занять групи Кб-11 (3 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 07.10.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
1
Українська мова
Баланова
30
1
Основи економічного аналізу Бережна
401
1
Комп'ютеризація облікової інформації
Айшпурс
43
1
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
2
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
2
Комп'ютеризація облікової інформації
Айшпурс
43
2
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
2
Фізична культура
Марков

2
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
3
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
3
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
3
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
3
Бухгалтерський облік
Бережна
401
3
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
4
Бухгалтерський облік
Бережна
401
4
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
4
Фізична культура
Марков

4
Бухгалтерський облік
Бережна
401
4
Бухгалтерський облік
Бережна
401
5
Основи економічного аналізу Бережна
401
5
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
5
Інформатика
Агішева
15
5
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
5
Бухгалтерський облік
Бережна
401
6
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
6
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
6
Математика
Нижборська
404
6
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
6
Економіка підприємства
Терьохіна Н.
34
7
Українська мова
Баланова
30
7
Бухгалтерський облік
Бережна
401
7
Бухгалтерський облік
Бережна
401
7
Виробниче навчання
Слонєвський Терьохіна Н.
207/34
7
Основи економічного аналізу Бережна
401



8
Бухгалтерський облік
Бережна
401









 

Розклад навчальних занять групи Бб-11 (3 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 28.10.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Комп'ютеризація облікової інформації
Айшпурс
43
1
Ощадна справа
Ситник
405
1
Ощадна справа
Ситник
405
1
Ощадна справа
Ситник
405
1
Фізична культура
Марков

2
Комп'ютеризація облікової інформації
Айшпурс
43
2
Основи бухгалтерського обліку Терьохіна Н.
34
2
Ощадна справа
Ситник
405
2
Ощадна справа
Ситник
405
2
Математика
Нижборська
404
3
Професійна етика та психологія спілкування
Христенко М.
302
3
Ощадна справа
Ситник
405
3
Інформаційні технології
Токаренко
15
3
Основи галузевої економіки і підприємництва
Кривенко
201
3
Інформатика
Агішева
21
4
Виробниче навчання
Обіход Малахова 
207/46
4
Ощадна справа
Ситник
405
4
Інформаційні технології
Токаренко
15
4
Ощадна справа
Ситник
405
4
Ощадна справа
Ситник
405
5
Виробниче навчання
Обіход Малахова 
207/46
5
Фізична культура Марков

5
Професійна етика та психологія спілкування
Христенко М.
302
5
Математика
Нижборська
404
5
Основи бухгалтерського обліку Терьохіна Н.
34
6
Ощадна справа
Ситник
405
6
Виробниче навчання
Обіход Малахова 
207/46
6
Інформатика
Агішева
15
6
Комп'ютеризація облікової інформації
Айшпурс
43
6
Виробниче навчання
Обіход Малахова 
207/46
7
Основи бухгалтерського обліку Терьохіна Н.
34
7
Виробниче навчання
Обіход Малахова 
207/46
7
Комп'ютеризація облікової інформації
Айшпурс
43



7
Виробниче навчання
Обіход Малахова 
207/46
8
Українська мова
Баланова
30
8
Українська мова
Баланова
30









Розклад навчальних занять групи Сб-11 (3 курс, на базі 9кл.) на І семестр 2013-2014н.р. з 28.10.2013р.
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1
Діловодство
Афтеньєва
308
1
Фізична культура
Марков

1
Іноземна мова за професійним спрямуванням Баланова
30
1
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
1
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
2
Математика
Нижборська
404
2
Математика
Нижборська
404
2
Діловодство
Афтеньєва
308
2
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
2
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
3
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
3
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
3
Фізична культура
Марков

3
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
3
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
4
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
36/16
5
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
5
Діловодство
Афтеньєва
407
5
Українська мова
Баланова
30
6
Українська мова
Баланова
30
6
Інформаційні технології
Токаренко
15
6
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34
6
Діловодство
Афтеньєва
407
6
Діловодство
Афтеньєва
308
7
Інформатика
Агішева
21
7
Комп’ютерні технології
Токаренко
15
7
Виробниче навчання
Афтеньєва Шевченко
407/34



7
Інформатика
Агішева
15
8














 
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net