Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Засідання обласної секції заступників директорів ПТНЗ з НР

Засідання обласної секції заступників директорів ПТНЗ з НР

e-mail Друк

7 листопада 2013 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м.Кіровоград» пройшло засідання обласної секції заступників директорів ПТНЗ з навчальної роботи з проблеми: «Моніторинг рівня професійної компетентності педагогічних працівників у системі внутрішньоучилищного контролю», яке було організовано і проведено навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в Кіровоградській області.

 

 

Метою даного засідання було поглибити і систематизувати ключові поняття проблеми, відпрацювати алгоритм проведення моніторингу рівня професійної компетентності педагогічних працівників у системі внутрішньоучилищного контролю та презентувати досвід роботи з проблеми заступника директора з навчальної роботи ДНЗ «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Кривенко Наталії Анатоліївни.

 alt

 alt

alt

 alt

alt

 На даній секції були присутні заступники директорів з навчальної роботи та заступники директорів, які здійснюють супровід загальноосвітньої підготовки в ПТНЗ області.

alt

 alt

 alt

 alt

Відкрила засідання роботи секції директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградській області Стаценко Ольга Валентинівна.

 alt

 alt

Привітав учасників засідання директор державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Рацул Олександр Борисович.

 alt

Ознайомила з проблемою та планом проведення засідання заступник директора навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградській області Шолудько Алла Петрівна.

alt

 alt

Розпочалось засідання з психологічної вправи «Асоціації», яку організувала і провела методист НМК ПТО Манукян Наталія Анатоліївна.

alt

 alt

В теоретичній частині методистом Манукян Н.А. була проведена актуалізація ключових понять проблеми «Моніторинг рівня професійної компетентності педагогічних працівників у системі внутрішньоучилищного контролю» у формі мозкового штурму та електронної  презентації.

 alt

 alt

Під час практичної частини засідання заступник директора НМК ПТО Шолудько А.П. та методист НМК ПТО Волкова О.А. організували та провели в інтерактивних групах відпрацювання алгоритму проведення моніторингу рівня професійної компетентності педагогічних працівників у системі внутрішньоучилищного контролю.

alt

 alt

alt

 alt

Під час роботи засідання обласної секції заступник директора з навчальної роботи державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Кривенко Н.А. презентувала портфолію з досвіду роботи «Моніторингова діяльність заступника директора з навчальної роботи у системі  його управлінської  діяльності».

alt

alt

 alt

Останнє оновлення ( Середа, 13 листопада 2013, 05:51 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)