Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Обласний консиліум викладачів "Сучасні Інтернет-технології"

Обласний консиліум викладачів "Сучасні Інтернет-технології"

e-mail Друк

20 лютого 2014 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м.Кіровоград» відбувся обласний методичний консиліум викладачів природничо-математичної  підготовки «Сучасні Інтернет – технології», який був організований і проведений навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в Кіровоградській області.

 

 

Метою даного консиліуму було вироблення єдиних педагогічних підходів до впровадження сучасних Інтернет-технологій в навчальний процес ПТНЗ для підвищення якості навчання в умовах здійснення навчальної інформації та забезпечення рівного доступу до якісної освіти. Ознайомила з проблемою та планом проведення консиліуму методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградській області Манукян Наталія Анатоліївна.

alt

На даному консиліумі були присутні 32 викладачі природничо-математичної  підготовки ПТНЗ Кіровоградської області.

Привітала учасників консиліуму заступник директора з навчальної роботи державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Кривенко Наталія Анатоліївна. Під час своєї доповіді Кривенко Н.А. презентувала портфолію з досвіду роботи «Актуальність використання Інтернет-технологій під час викладання природничо-математичних дисциплін».

alt

В теоретичній частині методистом Манукян Н.А. була проведена актуалізація ключових понять проблеми «Сучасні Інтернет – технології» у формі мозкового штурму та електронної  презентації.

Під час роботи консиліуму педагогічні працівники державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» ділились своїм досвідом щодо впровадження сучасних Інтернет-технологій в навчальний процес.

В теоретичній частині методист Мезенцева Аліна Володимирівна доповіла з проблеми «Інтернет-технології, як інформаційний ресурс розвитку особистості  викладача».

alt

Викладач технології  Нарадова Олена Володимирівна розкрила проблему «Достовірність, надійність і безпечність інформації, як результат продуктивності навчання».

alt

Викладач біології Федорович Людмила Володимирівна презентувала матеріали «Інтернет-технології, як креативність та рушій прогресу методики викладання біології».

alt

В практичній частині консиліуму викладач астрономії  Яковлєва Ольга Миколаївна  поділилась досвідом з реалізації принципів доступності та наочності у навчанні астрономії засобами прикладного програмного забезпечення.

alt

 alt

Регіональний тренер курсів програми INTEL Нежиборець Тетяна Вікторівна продемонструвала шляхи керування навчальним процесом, зосередженим на навчальних потребах учнів, що заохочує самостійне визначення напряму навчання та спонукає до розвитку навичок мислення вищих рівнів.

alt

alt

alt

Останнє оновлення ( Неділя, 23 березня 2014, 06:19 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)