Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про відзначення Дня Соборності України

Про відзначення Дня Соборності України

e-mail Друк

З метою консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборності української держави, спільної історичної спадщини, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності та у зв’язку з відзначенням 22 січня 2015 року Дня Соборності України в училищі заступником директора з НВР Ільченко О.П. були організовані та проведенні заходи, щодо відзначення Дня Соборності України. 

 

 

Під час проведення «Дня Соборності України» активну участь прийняли педагогічні працівники та учні училища, а саме:

·                    Класними керівниками Нижборською Н.А., Щербиною Н.А., Попик О.І. з учнями  груп Кб-41, Сб-31 та Кб-31 був  відвіданий груповий захід у формі епістолярного діалогу «Фронтові трикутники», який відбувся на базі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка. Під час якого учні познайомилися з солдатськими листами часів Великої Вітчизняної війни, послухали розповіді про військову долю їх авторів, почули воєнні пісні, навчилися складати солдатські листи-трикутники, переглянули викладку нової літератури. У відділі популяризації книги учні мали можливість познайомитися з книжковою виставкою «Українці, єднаймось!». У відділі абонементу учні оглянули постійно діючу книжкову виставку «Україна - єдина країна», на якій представлені книги про славетну історію, унікальну й неповторну культуру нашого краю, видатних історичних діячів, письменників і поетів, режисерів і художників, що прославили нашу державу у віршах та прозі, піснях та художніх полотнах. Після перегляду книжкової виставки наші серця переповнялися духом патріотизму і любові до своєї землі. Але найбільше враження залишилося від фотовиставки «Нові часи – нові герої», яка була відкрита в пам'ять про героїв Кіровоградщини. На жаль, виставка постійно поповнюється новими фотографіями та прізвищами загиблих.

·                    Класними керівниками Бондаренко Л.А., Івановою Л.Є., Балановою А.Т. проведені виховні години до дня Соборності України «Єдність народу - запорука благополуччя» під час яких учні переглянули відеоролики «День Соборності», «Проголошення Акту Злуки», дізналися цікаві факти про Україну та національну символіку, історичні факти щодо злуки українського народу.

·                    Представники учнівського самоврядування та майстри виробничого навчання взяли участь у святковій ході та покладанні квітів до пам’ятників національних героїв України.

alt

 alt

alt

 alt

alt

 alt

alt

 alt

Останнє оновлення ( Вівторок, 24 лютого 2015, 07:57 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)