Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Педагогічні читання

Педагогічні читання

e-mail Друк

У відповідності до плану методичної роботи  державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м. Кіровоград» протягом січня 2015 року проводилися традиційні педагогічні читання, присвячені спадщині видатних педагогів Батишева С.Я. та Ткаченко І.Г., в яких прийняли участь 17 педагогічних працівників училища.

 

 

 

 

Відкриваючи педагогічні читання, директор Рацул О.Б. наголосив на важливості звертання до спадщини видатних педагогів. Учасники педчитань продемонстрували свою обізнаність з педагогічними   ідеями С.Я. Батишева і І.Г.Ткаченка та презентували досвід їх впровадження в процес навчання і виховання учнів училища.

Головною метою педчитань стало підтвердження актуальності наукової спадщини видатних вчених – педагогів та  поглиблення і систематизація власних знань. Педагог,  який володіє педагогічними  ідеями  - це гуманістична,  високоморальна,  всебічно розвинена сучасна особистість; вчитель з досвідом, з високим творчим потенціалом, професіонал. Саме цей посил викладач фізики Попик О.І. доносила до педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів регіону під час участі в обласних педагогічних читаннях, де виступила з доповіддю «Новаторські ідеї І.Г.Ткаченка на уроках фізики як засіб розвитку ініціативи та творчого мислення учнів». Проведення таких заходів надає можливість у повній мірі доторкнутися душею і серцем до прекрасних напрацювань  педагогів-новаторів.

alt

 

alt

 alt

alt

 alt

alt

 alt

alt

 alt

alt

 alt

Останнє оновлення ( Вівторок, 24 лютого 2015, 07:55 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)