Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Засідання круглого столу Педагоги-новатори

Засідання круглого столу Педагоги-новатори

e-mail Друк

18 лютого 2015 року державний заклад «Навчально-методичний кабінет  професійно-технічної освіти у Кіровоградській області» спільно з департаментом освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації провів на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» засідання круглого столу «Педагоги-новатори: диваки чи вчителі з майбутнього», який мав на меті пропаганду та презентацію  роботи  творчих педагогів.

 

 

 

До участі в засіданні  круглого столу  були запрошені педагогічні працівники,  досвід яких узагальнений і внесений до обласної картотеки ППД, молоді педагогічні працівники, які мають творчий потенціал, методисти, керівники  експериментально-дослідницької роботи.

Відкриваючи засідання круглого столу,заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності департаменту освіти і науки облдержадміністраціїДузь С.Д. наголосив,що Кіровоградщина славиться творчими педагогами, та відмітив важливість діяльності педагогів- новаторів на сучасному етапі  реформування закладів  професійно-технічної  освіти. 

Проблеми, що обговорювалися на засіданні круглого столу,  віддзеркалювали весь спектр інтересів педагогічних колективів, а саме:  ознаки роботи  тих,  кого називають  педагогом-новатором,   інноваційні підходи до організації теоретичного  та виробничого навчання, використання  IT-технологій,здійснення дослідно-експериментальної роботи, успішна організація позакласної роботи та витоки результативності в організації методичної роботи.

Круглий стіл став потужним фактором мотивації педагогів Кіровоградщини до  активізації творчих пошуків у подальшому.

 


 

Останнє оновлення ( Вівторок, 24 лютого 2015, 13:33 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)