Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про проведення обласної школи викладачів математики

Про проведення обласної школи викладачів математики

E-mail Печать

2 квітня 2015 року на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище №9 м.Кіровоград» пройшло засідання обласної школи викладачів математики ПТНЗ області, яке було організовано і проведено навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в Кіровоградській області.

 

 

Метою даного засідання було пропагувати  досвід роботи викладача математики ДНЗ  «Вище професійне училище № 9  м. Кіровоград» Нижборської Наталії Анатоліївної щодо  реалізації диференційованого навчання на уроках математики на основі продуктивної педагогічної технології та підвищити методичну грамотність  педпрацівників з даної проблеми. Привітав учасників засідання директор державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Рацул Олександр Борисович. Ознайомила з проблемою та планом проведення засідання методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградській області Манукян Наталія Анатоліївна.

Розпочалось засідання з психологічної вправи «Продуктивність», яку організувала і провела психолог ДНЗ «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Молчанова Оксана Миколаївна. В теоретичній частині методистом Манукян Н.А. була проведена актуалізація ключових понять проблеми «Реалізація диференційованого навчання на уроках математики на основі продуктивної педагогічної технології».  Знайомство з досвідом викладача Нижборської Н.А. розпочалось з презентації її творчого портрету, який представила заступник директора з навчальної роботи Кривенко Н.А.

У ході методичного бенефісу носій досвіду донесла слухачам школи технологію реалізації проблеми, представила  майстер-клас «Продуктивність в системі роботи викладача математики», розкрила особливості створення інформаційно-технологічного сервісу на базі кабінету математики. Підтвердженням ефективності роботи школи стало усвідомлення можливості використовувати напрацювання Нижборської Н.А. викладачами  інших навчальних закладів,  що є свідченням його актуальності та практичної значущості.  

alt

 alt

 

alt

 alt

alt alt

alt alt

alt alt

  

Последнее обновление ( 23.04.15 07:02 )  

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net