Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про результати І етапу учнівських олімпіад

Про результати І етапу учнівських олімпіад

E-mail Печать

          Відповідно до наказу по училищу № 370-Д від 30.09.2015 року «Про організацію і  проведення І (училищного)  етапу учнівських олімпіад з загальноосвітніх дисциплін у 2015/2016 навчальному році» з 12 по 28 жовтня 2015 року за завданнями  розробленими викладачами-предметниками були проведені в училищі І етапи учнівських олімпіад з таких предметів: математика, англійська мова, інформатика, українська мова та література, біологія, географія, історія, правознавства, технології,  хімія і фізика.

         Олімпіади І етапу проходили в умовах достатньої організації та відповідно до графіка, затвердженого наказом по училищу № 370-Д від 30.09.2015 року. На першому етапі взяло участь 290 учнів: з математики – 35 учасників, фізики – 26 учасників, географії – 18  учасників, історії – 43 учасника, хімії – 21 учасник, біології – 31 учасник, англійської мови – 33 учасника, української мови та літератури – 34 учасника, правознавство – 13 учасників, інформатики – 24 учасника, технології – 12 учасників. Результати І етапу учнівських олімпіад наступні

І місце у І (училищному) етапі олімпіади:

з математики:  учень групи Кб-41 Лук’яненко Микола; учениця групи  Сб-51 Бондаренко Валентина;

 з географії:     учень групи Рб-51  Кравчук  Євген;

 з хімії: учень групи Кб-41 Шевчук  Віталій;  учень групи Рб-51 Боговик  Олександр;

 з фізики: учень групи Тб-51 Амутних Роман;          

 з історії:   учениця групи Тб-41 Онищенко Оксана; учениця групи Сб-51 Яковенко Руслана;  

з біології:   учениця групи Сб-41 Пасенко Анна; учень групи Рб-51 Боговик Олександр;

 з технології:  учень групи Кб-41 Шевчук Віталій;

з англійської мови: учень групи Пб-51 Щеняєв Андрій;

з української мови та літератури:  учень групи Кб-41 Шевчук  Віталій; учениця групи  Кб-51 Кіч  Ольга;

з правознавства:   учениця групи Тб-41 Онищенко Оксана;

 з інформатики: учень групи Кб-41 Лук’яненко Микола; учениця групи  Кб-51 Мисевра Оксана.

ІІ місце у І (училищному) етапі олімпіади:

  з математики: учень групи Кб-41 Шевчук  Віталій; учениця групи Сб-51 Волкова Олександра;

з фізики:  учень групи Кб-41 Шевчук  Віталій; учень групи Кб-51 Кобзарь Анатолій;                  

 з географії:  учениця групи Сб-51 Волкова Олександра;

з історії:   учениця групи Тб-41 Мартиненко Ольга; учень групи Рб-51 Боговик  Олександр;              

 з хімії:  учениця групи Кб-41 Волкобой Юлія; учень групи Рб-51  Кравчук Євген; учень групи Пб-51  Попюк Дмитро;

 з біології:  учениця групи Сб-51 Ротт Єлизавета; учень групи Кб-41 Криця Миколя;

з англійської мови:           учень групи Кб-41 Демидчик  Богдан; учень групи Рб-51 Кравчук Євген;

з української мови та літератури:      учениця групи Тб-41 Онищенко Оксана; учениця групи Кб-51 Селюмінова Оксана;

з інформатики:  учень групи Кб-41 Шевчук Віталій; учень групи Рб-51 Кисельова Дмитро;

 з технології:    учениця групи Тб-41 Онищенко Оксана;

 з правознавства:  учень групи Кб-41 Шевчук  Віталій.

ІІІ місце у І (училищному) етапі олімпіади:

з математики: учень групи Бб-41 Семенов  Данило;

 з фізики:  учень групи Бб-41 Семенов Данило; учень групи Рб-51 Горбачов Дмитро;                  

з географії: учениця групи Кб-51 Іщенко Галина;

з історії:    учениця групи Тб-41 Савищенко Юлія; учень групи Рб-51  Кравчук Євген;

 з біології:    учениця групи Сб-41 Крівченкова Анна; учень групи Рб-51  Кравчук Євген; учениця групи Кб-51 Коваленко Олена;               

з хімії:   учениця групи Сб-51 Яковенко Руслана; учениця групи Сб-41 Сарандук Катерина;

з технології:  учень групи Кб-41 Лук’яненко Микола;

з англійської мови:   учень групи Бб-41 Семенов Данило; учень групи Кб-41 Лук’яненко Микола; учениця групи Сб-51 Волкова Олександра;

з української мови та літератури:   учень групи Кб-41 Криця Микола; учень групи Тб-51 Амутних Роман;

з інформатики:  учень групи Кб-41 Демидчик Богдан; учень групи Тб-51 Амутних Роман;

з правознавства: учень групи Кб-41 Лук’яненко Микола.

Последнее обновление ( 05.11.15 13:39 )  

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net