Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про підсумки проведення "Тижня української мови та літератури"

Про підсумки проведення "Тижня української мови та літератури"

e-mail Друк

      altУже традиційно у перші тижні листопада в нашому навчальному закладі урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

     Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки,  а також цікаві уроки про скарби рідного слова. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. 9.11  – 13.11.2015 відбувся Тиждень  української мови «О мова моя, душа голосна України!». Мета заходу: донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; сприяння самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя; створення  емоційно-позитивного мікроклімату; оформлення кабінету літератури,виставки творчих учнівських робіт та малюнків. У рамках Тижня проводився     випуск стіннівок «Літературний вернісаж».  Участь взяли учні 1 та 2 курсу: 1 місце – групи CБ-51, ББ-41; 2 місце – групи СБ-41, КБ-51; 3 місце – групи РБ-51, ПБ-51,ТБ-51. На увагу заслуговують стіннівки, підготовленні учнями груп: ТБ-41, КБ-41. Організовано  написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності учнями першого та другого курсів. Відбувся диспут на тему «Чи можна жити в Україні й не знати української мови?», а також брейн-ринг «Найрозумніший», літературна вікторина «Сторінками українських книг», мовознавчий турнір, мовознавча гра «Знавці української мови», книжковий вернісаж  «Шевченко не поет, а голос душі українського народу». Учні мали змогу переглянути  презентацію «Іван Франко», відеофільм «Корифеї українського театру». Проведено 1 (училищний) етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені П.Яцика. У конкурсі взяли участь учнів (        учнів з першого  курсу та учнів з другого). З метою вшанування земляка був проведений     Музей одного дня. В. І. Григорович. Проведено 1 (училищний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь       учнів (        учнів з першого  курсу та  учнів з другого). Фотовиставка «Сучасні українські письменники, твори яких варто прочитати». Конкурс учнівських кросвордів, презентацій, рефератів «Мови рідної слова». Тематична виставка художньої, наукової та публіцистичної літератури, присвяченої Тижню української мови «Слова… У вас мудрість вічна і любов жива». Конкурс учнівських малюнків «Сторінками прочитаних творів»

alt  alt

alt   alt

alt  alt

alt  alt

alt alt

alt  alt

alt

   

 

Останнє оновлення ( Четвер, 17 грудня 2015, 09:33 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)