Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про виконання плану заходів, щодо популяризації вивчення англійської мови

Про виконання плану заходів, щодо популяризації вивчення англійської мови

E-mail Печать

9 березня 2016 року на виконання «Плану заходів, щодо популяризації вивчення англійської мови» викладачем англійської мови Бондаренко Л.А. був організований і проведений захід, присвячений Дню матері!

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В даному заході активну участь прийняли учні групи ТБ-41. Учасники з теплотою та трепетом в словах розповідали про своїх мам, згадали історію виникнення свята, зацікавлено виконували завдання та приймали участь в конкурсах, розвиваючи комунікативні навички та проявляючи щиру зацікавленість у вивчення  англійської мови.

alt alt

alt alt

 

Последнее обновление ( 30.03.16 21:00 )  

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net