Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про проведення заходів щодо популяризації вивчення англійської мови

Про проведення заходів щодо популяризації вивчення англійської мови

e-mail Друк

 26 жовтня  2016 року «На виконання Плану заходів  щодо популяризації вивчення англійської мови на 2016 рік» викладачем англійської мови Бондаренко Л.А. був організований  захід, присвячений  значенню прислів`їв в нашому житті!

Прислів'ями називаються короткі вислови, в яких виражаються думки і судження, вірування і забобони, правила життєвої мудрості народу. Прислів'я характеризують різні явища життя і історичні події. Думки і правила виражаються в прислів'ях іноді прямо іноді безпосередньо. Переважна частина прислів'їв має подвійний сенс - один, який прямо вказується в прислів'ї, а інший - загальний зміст, який з нього виводиться або тільки мається на увазі, тому і говориться: «прислів'я прихованим розумом живе». В даному заході активну участь прийняли учні груп  РБ-61, ТБ-61. Учасники з великим натхненням приготували презентації та представили учням, тим самим вони розвивали комунікативні навички та проявили  інтерес  у вивчення  англійської мови.

alt alt alt

alt alt alt

Останнє оновлення ( Четвер, 17 листопада 2016, 13:02 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)