Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про використання віртуальних лабораторних робіт у навчальному процесі

Про використання віртуальних лабораторних робіт у навчальному процесі

e-mail Друк

8 листопада 2016 року Навчально-методичним кабінетом у Кіровоградькій області на базі державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» був проведений обласний семінар викладачів хімії, біології та екології з проблеми «Використання віртуальних лабораторних робіт у навчальному процесі».

Привітав учасників семінару директор державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Рацул Олександр Борисович. У ході роботи викладачі хімії та біології мали змогу поглибити теоретичні аспекти заявленої проблеми та познайомитися з досвідом проведення занять, які ґрунтуються на Інтернет-орієнтованих педагогічних технологіях. Відкритий урок хімії, який провела викладач ДНЗ «Вище професійне училище № 9 м.Кіровоград» Сільвейструк Н. А. з теми: «Сульфатна кислота і сульфати, їх застосування. Якісна реакція на сульфат-йони. Лабораторні досліди №№4,5. Ознайомлення зі зразками природних сполук Сульфуру. Виявлення сульфат-йонів у розчині» дозволив учасникам семінару побачити практичне використання віртуальної хімічної лабораторії для ознайомлення учнів із сучасними досягненнями хімічної науки та їх практичне застосування у виробництві і побуті. Педагогічні працівники області стали учасниками майстер-класів викладачів хімії Сільвейструк Н. А. та біології Огаренко О.О. «Використання ВЛР та ППЗ на уроках хімії та біології».

alt alt

alt alt

 alt

Останнє оновлення ( Понеділок, 12 грудня 2016, 14:40 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)