Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про підсумки проведення І (училищного) етапу олімпіад з загальноосвітніх дисциплін

Про підсумки проведення І (училищного) етапу олімпіад з загальноосвітніх дисциплін

E-mail Печать

Відповідно до наказу по училищу № 342-Д від 27.09.2016 року «Про організацію і  проведення І (училищного)  етапу учнівських олімпіад з загальноосвітніх дисциплін у 2016/2017 навчальному році» з 12 по 26 жовтня 2016 року за завданнями  розробленими викладачами-предметниками були проведені в училищі І етапи учнівських олімпіад з таких предметів: математика, англійська мова, інформатика, українська мова та література, біологія, історія, технології,  хімія і фізика.

Олімпіади І етапу проходили в умовах достатньої організації та відповідно до графіка, затвердженого наказом по училищу № 342-Д від 27.09.2016 року. На першому етапі взяло участь 256 учнів: з математики – 35 учасників, фізики – 26 учасників, історії – 35 учасників, хімії – 23 учасника, біології – 31 учасник, англійської мови – 37 учасників, української мови та літератури – 32 учасника, інформатики – 24 учасника, технології – 13 учасників. Результати І етапу учнівських олімпіад наступні:

 

   І місце у І (училищному) етапі олімпіади:

·              з математики:              учня групи Рб-61 Кузмана Дмитра;

учня групи  Пб-51 Попюка Дмитра;

·           з хімії:                                 учня групи Рб-51 Кравчука Євгена;                      

                                                    ученицю групи Пб-61 Чорну Тетяну;

·           з фізики:                              учня групи Рб-61 Давидейко Іллю;

                                             учня групи Рб-51 Боговика Олександра;  

·           з історії:                             учня групи Рб-51 Кравчука Євгена;

ученицю групи Тб-61 Бокову Ксенію;       

·                з біології:                         ученицю групи Бб-61 Сорокіну Єлизавету;

ученицю групи Сб-51 Яковенко Руслану;

·             з технології:                     учня групи Рб-51 Кисельова Дмитра;

·             з англійської мови:           ученицю групи Сб-61 Молокан Олександру;

учня групи Рб-51 Кравчука Євгена;

·           з української мови та літератури:       учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

ученицю групи Сб-51 Футурнюк Аліну;

·                з інформатики:             ученицю групи Кб-61 Ємеліну Надію;

ученицю групи  Кб-51 Іщенко Галину.

 ІІ місце у І (училищному) етапі олімпіади:

·              з математики:              учня групи Рб-61 Болтян Бориса;

учня групи  Рб-51 Кравчука Євгена;

·           з хімії:                                 ученицю групи Кб-51 Бузько Маріанну;               

                                                    ученицю групи Пб-61 Березнюе Катерину;

·           з фізики:                             учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

                                             учня групи Рб-51 Кравчука Євгена;          

·           з історії:                             учня групи Рб-51 Боговика Олександра;

ученицю групи Тб-61 Чорну Тетяну;        

·                з біології:                         учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

учня групи Рб-51 Горбачова Дмитра;

·             з технології:                     ученицю групи Сб-51 Яковенко Руслану;

·             з англійської мови:           ученицю групи Тб-51 Сінькевич Ірину;

учня групи Бб-61 Мацкевича Микиту;

·           з української мови та літератури:       учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

ученицю групи Сб-51 Футурнюк Аліну;

·                з інформатики:             учня групи Сб-61 Шкробіт Ігоря;

учня групи Рб-51 Кисельова Дмитра.

 ІІІ місце у І (училищному) етапі олімпіади:

·              з математики:              учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

ученицю групи Сб-51 Яковенко Руслану;

·           з хімії:                                 учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

учня групи Рб-51 Костюкова Андрія;

·             з фізики:                             ученицю групи Сб-61 Маренко Марію;

                                            ученицю групи Кб-51 Бузько Маріанну;

·             з історії:                            учня групи  Пб-51 Попюка Дмитра;

учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

·           з біології:                            учня групи Рб-61 Кузман Дмитра;

ученицю групи Кб-51 Іщенко Галину;

·              з англійської мови:                      ученицю групи Пб-61 Бондаренко Анастасію;

ученицю групи Тб-51 Максимчук Діану;

·             з української мови та літератури:      ученицю групи Тб-61 Білоусову Дар’ю;

учня групи Рб-51 Кравчука Євгена;

·           з інформатики:                учня групи Сб-61 Хомич Віталія;

учня групи Пб-51 Павленко Євгенія.


alt alt 

alt alt

alt alt

Последнее обновление ( 17.11.16 13:37 )  

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net