Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про участь в обласних педагогічних читаннях

Про участь в обласних педагогічних читаннях

e-mail Друк

19 січня 2017 року на базі ДНЗ «Професійно-технічне училище №8 м.Кіровоград» для педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів області було проведено педагогічні читання з проблеми: «Досвід народної педагогіки в умовах інноваційних змін в освіті».

 

 Тематика цьогорічного заходу була пов’язана з пошуком шляхів відродження автентичної педагогіки на Україні, що є насущною проблемою сучасності. З даної тематики виступили майстер виробничого навчання Нагурна С.В. з проблеми: «Впровадження народної педагогіки в навчально-виховний процес в умовах інноваційних змін в освіті» та заступник директора з НР Кривенко Н.А. з досвіду: «Інноваційна діяльність організації навчально-виховного процесу в ДНЗ “ВПУ № 9 м.Кіровоград”.

Головною метою проведених педагогічних читань стало підтвердження думки про те, що інноваційні зміни в освіті не можливі без глибинного освоєння і усвідомлення основних постулатів народної педагогіки та їх реалізації у професійній діяльності педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Педагогічні читання переконливо довели, що народна педагогіка є золотим фондом педагогічної науки, використовуючи основні принципи якої можна забезпечити формування високоосвічених, духовно багатих і морально стійких особистостей, достойних громадян демократичної європейської держави.

alt

alt altОстаннє оновлення ( Четвер, 23 лютого 2017, 12:55 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)