Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про підсумки проведення "Тижня фізики та астрономії"

Про підсумки проведення "Тижня фізики та астрономії"

e-mail Друк

З 25 по 25 вересня 2017 р. в ДНЗ «ВПУ №9 м Кіровоград» пройшов тиждень фізики та астрономії, метою якого було підвищення інтересу до вивчення предметів, розширення кругозору та збагачення інтелекту учнів додатковими знаннями.

 

Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики та астрономії, в яких активну участь прийняли педагогічні працівники та учні училища.

Відкриття тижня «Хочу знати все» розпочалося 25 вересня з ознайомлення учнів з планом проведення заходів. В цей день було проведено конкурс стіннівок «До чого дійшов прогрес». В ньому взяли активну участь учні І-ІІІ курсів. У конкурсі стіннівок перемогла група Бб-61, ІІ місце – Тб-61, Тб-71, ІІІ місце – Сб-51, Пб-61.

26 вересня у групі Пб-61 було проведено вікторину «Чи знаєш ти фізику?». Цього ж дня для учнів І-ІІІ курсів відбувся конкурс на найкращу шпаргалку з фізики, перемогу в якому одержала учениця групи ТБ-61 Гнилюк Оксана. У кабінеті фізики було організовано пізнавальну виставку «Ігри розуму – курйози фізики»

27 вересня у група Тб-61 переглянула фільм «Таємниці Всесвіту». Цього ж дня учні групи Кб-51 взяли участь у конференції «Українські імена в світовій науці». А серед учнів групи Бб-61 було проведено конкурс «Знайди помилку», де кожен бажаючий міг проявити свої знання, кмітливість та винахідливість. Переможцем стала Ємеліна Надія.

28 вересня група Сб-51 переглянули презентацію «Цікаві бувальщини з життя видатних фізиків». Цього ж дня проведено інтелектуально-розважальну гру «Такий близький далекий космос» для учнів групи Рб-61.Серед учнів І-ІІ курсів було проведено на найкраще селфі «Я+Фізика». Переможцем став учень групи Тб-71 Сидор Дмитро, що пиміряв на себе роль А.Ейнштейни.

 

29 вересня учні групи Рб-71 стали учасниками години цікавих дослідів «Домашні експериментальні задачі», де змогли на власні очі побачити незвичні приклади прояву фізичних явищ. Цього ж дня у вигляді усного журналу було підведено підсумки проведення тижня фізики і астрономії та нагороджено переможців конкурсів.

alt alt 

alt alt 

alt alt

alt

 

 

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)