Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про результати І (училищного) етапу учнівських олімпіад

Про результати І (училищного) етапу учнівських олімпіад

E-mail Печать

З 11 по 26 жовтня 2017 року в училищі був організований І (училищний) етап учнівських олімпіад з предметів: математика, англійська мова, інформатика, українська мова та література, біологія, історія, технології, географія, хімія і фізика.

 

 

На першому етапі взяло участь 279 учнів, що на 23 більше ніж в минулому навчальному році: з математики – 35 учасників, фізики – 26 учасників, історії – 32 учасника, хімії – 23 учасника, біології – 31 учасник, англійської мови – 40 учасників, української мови та літератури – 36 учасників, інформатики – 22 учасника, технології – 16 учасників, географії – 18 учасників.

Результати І етапу учнівських олімпіад наступні:

Математика

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Литовка Анастасія

Кб-71

І

76

 

2

Прокорчук Інни

Кб-71

І

59

 

3

Ільницька Мар'яна

Кб-71

І

56

 

4

Хмара Альона

Тб-71

І

53

 

5

Волощук Володимир

Пб-71

І

50

 

6

Смірнова Світлана

Пб-71

І

50

 

7

Лисенко Анастасія

Тб-71

І

45

 

8

Конотоненко Аліна

Тб-71

І

44

 

9

Волошко Анастасія

Тб-71

І

39

 

10

Чемерис Оксана

Кб-71

І

38

 

11

Бабенко Максим

Пб-71

І

37

 

12

Коваленко Артем

Пб-71

І

37

 

13

Рачковська Віталія

Тб-71

І

37

 

14

Чорний Роман

Рб-71

І

33

 

15

Михайлюк Артем

Пб-71

І

29

 

16

Лоскутова Дар'я

Кб-71

І

26

 

17

Скрипнікова Катерина

Кб-71

І

26

 

18

Лук'янчеко Оксана

Кб-71

І

22

 

19

Бакулін Даниїл

Пб-71

І

22

 

20

Катеринка Марія

Кб-71

І

8

 

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Кузман Дмитро

Рб-61

ІІ

76

 

2

Тищенко Дмитро

Рб-61

ІІ

61

 

3

Барадуліна Єлизавета

Сб-61

ІІ

55

 

4

Давидейко Ілля

Рб-61

ІІ

35

 

5

Бурденко Микита

Пб-61

ІІ

35

 

6

Скорейко Владислав

Пб-61

ІІ

35

 

7

Коваль Ганна

Сб-61

ІІ

31

 

8

Хомич Віталій

Сб-61

ІІ

31

 

9

Баландюк Ірина

Пб-61

ІІ

30

 

10

Маренко Марія

Сб-61

ІІ

27

 

11

Неізжала Катерина

Тб-61

ІІ

27

 

12

Чорна Тетяна

Пб-61

ІІ

27

 

13

Довженко Надія

Пб-61

ІІ

26

 

14

Писанко Альона

Тб-61

ІІ

22

 

15

Гаврилюк Богдан

Бб-61

ІІ

19

 

Фізика

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Житінський Сергій

Пб-71

І

75

 

2

Волощук Володимир

Пб-71

І

64

 

3

Міщенко Аліна

Кб-71

І

60

 

4

Білова Олена

Тб-71

І

50

 

5

Коваленко Олександр

Тб-71

І

47

 

6

Прокопчук Інна

Кб-71

І

47

 

7

Литовка Анастасія

Кб-71

І

47

 

8

Волошко Анастасія

Тб-71

І

42

 

9

Романенко Катерина

Тб-71

І

42

 

10

Шафорост Олександр

Рб-71

І

40

 

11

Журавель Олександр

Рб-71

І

36

 

12

Вихристенко Вікторія

Пб-71

І

30

 

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Давидейко Ілля

Рб-61

ІІ

76

 

2

Молокан Олександра

Сб-61

ІІ

54

 

3

Чорна Тетяна

Пб-61

ІІ

50

 

4

Маренко Марія

Сб-61

ІІ

48

 

5

Кузман Дмитро

Рб-61

ІІ

43

 

6

Щуцький Олександр

Пб-61

ІІ

41

 

7

Коношко Назар

Пб-61

ІІ

38

 

8

Хомич Віталій

Сб-61

ІІ

35

 

9

Євенкова Валентина

Бб-61

ІІ

35

 

10

Тищенко Дмитро

Рб-61

ІІ

35

 

11

Неізжала Катерина

Тб-61

ІІ

34

 

12

Зарєзко Микола

Тб-61

ІІ

32

 

13

Ємеліна Надія

Бб-61

ІІ

32

 

14

Білоусова Дар'я

Тб-61

ІІ

31

 

Українська мова та література

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

1

Петров Іван

Пб-71

І

85

2

Ільницька Мар'яна

Кб-71

І

80

3

Прокопчук Інна

Кб-71

І

75

4

Литовка  Анастасія

Кб-71

І

71

5

Чорний Роман

Рб-71

І

68

6

Волошко Анастасія

Тб -71

І

65

7

Міщенко Аліни

Кб-71

І

60

8

Конотопенко Аліна

Тб -71

І

59

9

Волощук Володимир

Пб-71

І

59

10

Житінський Сергій

Пб-71

І

58

11

Скрипнікова Катерина

Кб-71

І

58

12

Дубінська Аліна

Тб -71

І

56

13

Колольчук Яна

Кб-71

І

40

14

Дєдков Олексій

РБ-71

І

28

15

Скалозуб Ростислав

РБ-71

І

17

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 

Кузман Дмитро

РБ-61

ІІ

85

 

Чорна Тетяна

ПБ-61

ІІ

75

 

Білоусова Дар'я

ТБ-61

ІІ

70

 

Хомич Віталій

СБ-61

ІІ

70

 

Сорокіна Єлизавета

ББ-61

ІІ

69

 

Яремчук Анна

ББ-61

ІІ

65

 

Щуцький Олександр

ПБ-61

ІІ

65

 

Ємеліна Надія

ББ-61

ІІ

64

 

Неізжалова Катерина

ТБ-61

ІІ

59

 

Дар'єв Андрій

ПБ-61

ІІ

56

 

Маренко Марія

СБ-61

ІІ

55

 

Барадуліна Єлизавета

СБ-61

ІІ

55

 

Давидейко Ілля

РБ-61

ІІ

53

 

Молокан Олександра

СБ-61

ІІ

53

 

Тимофієнко Анна

ББ-61

ІІ

48

 

Писанко Альона

ТБ-61

ІІ

41

 

Тищенко Дмитро

РБ-61

ІІ

39

 

Гаврилюк Богдан

ББ-61

ІІ

35

 

Галайко Владислав

ТБ-61

ІІ

33

 

Зарєзко Микола

ТБ-61

ІІ

33

 

Красюк Анастасія

СБ-61

ІІ

20

Хімія

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Федарка Єлизавета

Тб-71

І

75

 

2

Волошко Анастасія

Тб-71

І

70

 

3

Журавель Олоександр

Рб-71

І

52

 

4

Прокопчук Інна

Кб-71

І

50

 

5

Волощук Володимир

Пб-71

І

50

 

6

Лисенко Анастасія

Тб-71

І

45

 

7

Конотопенко Аліна

Тб-71

І

45

 

8

Рачковська Віталія

Тб-71

І

45

 

9

Житінський Сергій

Пб-71

І

45

 

10

Міщенко Аліна

Кб-71

І

40

 

11

Чорний Роман

Рб-71

І

32

 

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Кузман Дмитро

Рб-61

ІІ

84

 

2

Давидейко Ілля

Рб-61

ІІ

76

 

3

Чорна Тетяна

Пб-61

ІІ

74

 

4

Сорокіна Єлизавета

Бб-61

ІІ

66

 

5

Насосова Одександра

Бб-61

ІІ

66

 

6

Ємеліна Надія

Бб-61

ІІ

64

 

7

Неізжала Катерина

Тб-61

ІІ

48

 

8

Гречаний Віктор

Пб-61

ІІ

44

 

9

Хомич Віталій

Сб-61

ІІ

43

 

10

Шуцький Олександр

Пб-61

ІІ

40

 

11

Коваль Ганна

Сб-61

ІІ

35

 

12

Тищенко Вадим

Рб-61

ІІ

34

 

Історія

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Житінський Сергій

Пб-71

І

88

 

2

Волощук Володимир

Пб-71

І

72

 

3

Шніцер Діана

Тб-71

І

71

 

4

Лисенко Анастасія

Тб-71

І

64

 

5

Конотопенко Аліна

Тб-71

І

64

 

6

Горобець Ірина

Кб-71

І

59

 

7

Литовка Анастасія

Кб-71

І

53

 

8

Рачковська Віталія

Тб-71

І

57

 

9

Вихристенко Вікторія

Пб-71

І

50

 

10

Осіпов Вадим

Тб-71

І

48

 

11

Скрипнікова Катерина

Кб-71

І

42

 

12

Журавель Олександр

Рб-71

І

36

 

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Барадуліна Єлизавета

Сб-61

ІІ

85

 

2

Коваль Ганна

Сб-61

ІІ

68

 

3

Маренко Марія

Сб-61

ІІ

66

 

4

Молокан Олександра

Сб-61

ІІ

66

 

5

Сорокіна Єлизавета

Бб-61

ІІ

63

 

6

Трахтенберг Єгор

Тб-61

ІІ

63

 

7

Тищенко Дмитро

Рб-61

ІІ

63

 

8

Шкробіт Ігор

Сб-61

ІІ

61

 

9

Неізжала Катерина

Тб-61

ІІ

58

 

10

Хомич Віталій

Сб-61

ІІ

58

 

11

Давидейко Ілля

Рб-61

ІІ

53

 

12

Красюк Анастасія

Сб-61

ІІ

53

 

13

Кузман Дмитро

Рб-61

ІІ

51

 

14

Баландюк Ірина

Пб-61

ІІ

48

 

15

Добровольська Юлія

Бб-61

ІІ

48

 

16

Чорна Тетяна

Пб-61

ІІ

46

 

17

Шуцький Олександр

Пб-61

ІІ

35

 

18

Зарєзко Микола

Тб-61

ІІ

33

 

19

Насосова Олександра

Бб-61

ІІ

28

 

20

Чепель Богдан

Рб-61

ІІ

16

 

Технології

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Кузман Дмитро

Рб-61

ІІ

86

 

2

Неізжала Катерина

Тб-61

ІІ

85

 

3

Молокан Олександра

Сб-61

ІІ

78

 

4

Давидейко Ілля

Рб-61

ІІ

75

 

5

Маренко Марія

Сб-61

ІІ

73

 

6

Шуцький Олександр

Пб-61

ІІ

73

 

7

Чорна Тетяна

Пб-61

ІІ

71

 

8

Нелюб Олександр

Рб-71

І

67

 

9

Житінський Сергій

Пб-71

І

66

 

10

Насосова Олександра

Бб-61

ІІ

65

 

11

Барадуліна Єлизавета

Сб-61

ІІ

63

 

12

Тищенко Дмитро

Рб-61

ІІ

63

 

13

Сорокіна Єлизавета

Бб-61

ІІ

62

 

14

Хомич Віталій

Сб-61

ІІ

62

 

15

Журавель Олександр

Рб-71

І

55

 

16

Красюк Анастасія

Сб-61

ІІ

54

 

Інформатика

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

 Волощук Володимир

Пб-71

І

76

 

2

 Бакулін Даниїл

Пб-71

І

65

 

3

Васін Олег

Рб-71

І

61

 

4

Житінський Сергій

Пб-71

І

60

 

5

Лисенко Анастасія

Тб-71

І

52

 

6

 Білова Олена

Тб-71

І

51

 

7

Коваленко Олександр

Тб-71

І

51

 

8

Ільницька Мар`яна

Кб-71

І

48

 

9

Скрипнікова Катерина

Кб-71

І

47

 

10

Коновалов Артем

Рб-71

І

44

 

11

 Скалозуб Ростислав

Рб-71

І

37

 

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Чорна Тетяна

Пб-61

ІІ

79

 

2

Григор`єв Олег

Пб-61

ІІ

78

 

3

Сорокіна Єлизавета

Бб-61

ІІ

77

 

4

Скорейко Владислав

Пб-61

ІІ

75

 

5

 Хомич Віталій

Сб-61

ІІ

67

 

6

Шкробіт Ігор

Сб-61

ІІ

66

 

7

Болтян Борис

Рб-61

ІІ

64

 

8

Давидейко Ілля

Рб-61

ІІ

58

 

9

Насосова Олександра

Бб-61

ІІ

54

 

10

Писанко Альона

Тб-61

ІІ

52

 

11

 Гнилюк Оксана

Тб-61

ІІ

50

 

Біологія

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Лисенко Анастасія

Тб-71

І

80

 

2

Міщенко Аліна

Кб-71

І

78

 

3

Журавель Олександр

Рб-71

І

71

 

4

Голубицька Анастасія

Тб-71

І

65

 

5

Житінський Сергій

Пб-71

І

57

 

6

Конотопенко Аліна

Тб-71

І

56

 

7

Скалозуб Ростислав

Рб-71

І

56

 

8

Прокопчук Інна

Кб-71

І

50

 

9

Коваленко Артем

Пб-71

І

50

 

10

Лоскутова  Дар'я

Кб-71

І

49

 

11

Коновалов Артем

Рб-71

І

48

 

12

Волошко Анастасія

Тб-71

І

47

 

13

Сорочан  Дар'я

Кб-71

І

45

 

 

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

1

Щуцький Олександр

ПБ-61

II

76

2

Кузман Дмитро

РБ-61

II

70

3

Хомич Віталій

СБ-61

II

68

4

Сорокіна Єлизавета

ББ-61

II

65

5

Трахтенберг Єгор

ТБ-61

II

65

6

Довженко Надія

ПБ-61

II

61

7

Писанко Альона

ТБ-61

II

55

8

Молокан Олександра

СБ-61

II

55

9

Гречаний Віктор

ПБ-61

II

54

10

Маренко Марія

СБ-61

II

54

11

Насосова Олександра

ББ-61

II

53

12

Гнилюк  Оксана

ТБ-61

II

53

13

Тищенко Дмитро

РБ-61

II

48

14

Шкробіт Ігор

СБ-61

II

45

15

Неізжала Катерина

ТБ-61

II

42

16

Давидейко Ілля

РБ-61

II

37

17

Чорна Тетяна

ПБ-61

II

37

18

Біляєва Світлана

ББ-61

II

31

Географія

Прізвище, ім'я учня

Група

Курс

Всього балів

 
 

1

Житінський Сергій

ПБ-71

I

87

 

2

Доска Константин

Пб-71

I

82

 

3

Волощук Володимир

ПБ-71

I

76

 

4

Конотопенко Аліна

ТБ-71

I

72

 

5

Коваленко Олександр

Тб-71

I

65

 

6

Прокопчук Інна

КБ-71

I

63

 

7

Лисенко Анастасія

ТБ-71

I

63

 

8

Голубицька  Анастасія

ТБ-71

I

61

 

9

Міщенко Аліна

КБ-71

I

53

 

10

Туник Олександр

ТБ-71

I

50

 

11

Литовка Анастасія

КБ-71

I

43

 

12

Катеринка Марія

Кб-71

I

43

 

13

Волошко Анастасія

ТБ-71

I

42

 

14

Чорний Роман

РБ-71

I

40

 

15

Бакулін Даниїл

ПБ-71

I

35

 

16

Вихристенко Вікторія

ПБ-71

I

34

 

17

Скрипнікова Катерина

КБ-71

I

30

 

18

Журавель Олександр

РБ-71

I

30

 

Англійська мова

Прізвище, ім'я учня

 Група

 Курс

  Всього балів

 
 

1

Петров Іван

ПБ-71 

I 

87

 

2

Волощук Володимир 

ПБ-71 

I 

86

 

3

Голубицька Анастасія 

ТБ-71 

I  

79

 

4

Конотопенко Аліна

ТБ-71

71

 

5

Коваленко Олександр 

ТБ-71 

I  

65

 

6

Шніцер Діана

ТБ-71 

I  

63

 

7

Федарка Єлизавета

ТБ-71 

I   

62

 

8

Литовка Анастасія

КБ-71 

I  

60

 

9

Васін Олег

РБ-71

I  

59

 

10

Прокопчук Інна

КБ-71 

I  

58

 

11

Скрипнікова Катерина

КБ-71 

I  

54

 

12

Лук`янченко Олена 

КБ-71 

I  

54

 

13

Журавель Олександр

РБ-71 

I  

53

 

14

Нелюб Олександр

РБ-71 

I   

52

 

15

Катеринка Марія 

КБ-71 

I     

52

 

16

Бакулін Даниїл 

ПБ-71 

I  

51

 

17

Михайлюк Артем

ПБ-71 

I   

51

 

18

Левочко Руслан

ПБ-71 

I   

50

 

 

Прізвище, ім'я учня

 Група

 Курс

 Всього балів

 
 

1

Кузман Дмитро

РБ-61

II 

75

 

2

 Чорна Тетяна

ПБ-61

II  

74

 

3

Скорейко Владислав

ПБ-61

II  

74

 

4

Гречаний Віктор

ПБ-61

II  

73

 

5

Зарєзко Микола

ТБ-61

II  

71

 

6

Молокан Олександра

СБ-61

II  

70

 

7

Давидейко Ілля

РБ-61

II  

69

 

8

Шуцький ОЛександр

ПБ-61

II  

67

 

9

Мацкевич Микита

ББ-61

II  

67

 

10

Лисий Іван

ПБ-61

II  

66

 

11

Дар`єв Андрій

ПБ-61

II  

65

 

12

Меньшиков Олександр

ББ-61

II  

65

 

13

Писанко Альона

ТБ-61

II  

64

 

14

Неізжала Катерина

ТБ-61

II  

64

 

15

Скворцов Дмитро

ПБ-61

II  

61

 

16

Швай Євген

ПБ-61

II  

60

 

17

Хомич Віталій

СБ-61

II  

60

 

18

Ємеліна Надія

ББ-61

II 

58

 

19

Маренко Марія

СБ-61

II  

57

 

20

Попов Владислав

РБ-61

II   

55

 

21

Сорокіна Єлизавета

ББ-61

II   

53

 

22

Шкробіт Ігор

СБ-61

 II 

50

 

Примітка: І місце надається учаснику, який  з суспільно-гуманітарних предметів набрав не менше 85 балів, а з природничо-математичних предметів - не менше 75 балів. ІІ та ІІІ місця розподіляються між учнями, які набрали більше ніж 50 балів.

 

Дивиться також статті...

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Контакти ДНЗ "ВПУ №9 м.Кіровоград"

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net