Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про обласний семінар "Особливості організації проектно-технологічної діяльності учнів"

Про обласний семінар "Особливості організації проектно-технологічної діяльності учнів"

e-mail Друк

15 травня 2018 року на базі училища за організацією методиста НМК ПТО у Кіровоградській області Манукян Н.А. відбувся обласний семінар  викладачів «Технології» з проблеми: «Особливості організації проектно-технологічної діяльності учнів на уроках технології». Метою якого було підвищити професійну компетентність викладачів з питань організації проектно-технологічної діяльності учнів на уроках технології.

Розпочав семінар з привітання учасників директор училища Рацул О.Б. Для психологічного  налаштування на роботу соціальним педагогом Ільченко О.П. та практичним психологом Жебелевою І.О. була проведена психогімнастика «Знайомство». В ході роботи Манукян Н.А. розкрила окремі аспекти організації проектно-технологічної діяльності учнів на уроках технології. З метою практичного застосування матеріалу викладачами технології Кручак Р.В. був презентований відкритий урок з предмета «Технології», тема «Технологія декорування виробу у техніці «Декупаж», Козловою А.В. проведений навчальний практикум:  «Організація проектно-технологічної діяльності учні»,  «Створення творчого проекту Гольничка». Заступником директора Кривенко Н.А. була представлена виставка творчих робіт учнів училища «Проектно-технологічна діяльність учнів на уроках предмета «Технології».

alt alt alt alt

alt   alt

alt alt 

alt  alt

Останнє оновлення ( П'ятниця, 30 листопада 2018, 00:21 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)