Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про обласний семінар "Формування ключових компетентностей учнів засобами фізики і астрономії"

Про обласний семінар "Формування ключових компетентностей учнів засобами фізики і астрономії"

e-mail Друк

20 березня 2019 року в училищі був організований і проведений обласний семінар з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів засобами фізики і астрономії».

Важливою складовою навчання фізики і астрономії є ефективне використання різноманітних засобів навчання, які зорієнтовані на формування ключових компетентностей учнів. Учасники семінару відвідали урок фізики з теми «Змочування. Капілярні явища», проведений викладачем училища Артем’євою Л.С., на якому педагог вдало продемонструвала  сучасні підходи до використання різноманітних методів, прийомів та засобів навчання. Практичному засвоєнню знань з проблеми семінару сприяв проведений заступником директора з навчальної роботи училища Кривенко Н.А. методичний практикум:«Компетентнісний потенціал викладачів фізики  при побудові сучасного уроку». Педагогічні працівники мали змогу змоделювати урок фізики з довільно  вибраної теми та презентувати його.

alt alt

alt alt

alt alt

alt alt

alt

 

 

 

 

Останнє оновлення ( Середа, 27 березня 2019, 19:32 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)