Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання Новини училища Про організацію освітнього процесу під час карантину

Про організацію освітнього процесу під час карантину

e-mail Друк

Запровадити елементи дистанційної форми навчання відповідно до рішення педагогічної ради на період з 12.03.2020 по 03.04.2020 року для організації занять загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовок (форум дистанційного навчання Кропивницького ВПУ   https://vpu9.pp.ua)

 

 

 

  1. Запровадити елементи дистанційної форми навчання відповідно до рішення педагогічної ради на період з 12.03.2020 по 03.04.2020 року для організації занять загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовок.

  2. Навчальні групи у період з 12.03.2020 по 03.04.2020 року навчаються за основним розкладом за дистанційною формою навчання в асинхронному режимі (взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому електронну пошту, форум, соціальні мережі) або синхронному режимі (взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої всі учасники одночасно перебувають у веб-середовищі дистанційного навчання, чаті, аудіо-, відеоконференції).

  3. Викладачам загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовок (додаток 1):

  • здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання за основним розкладом навчальних занять у таких формах: самостійна робота, навчальні заняття, контрольні заходи (детальніше на форумі дистанційного навчання  https://vpu9.pp.ua)

  • проводити уроки дистанційно у синхронному або асинхронному режимі відповідно до поурочно-тематичного плану;

  • отримання навчальних матеріалів, спілкування між суб’єктами дистанційного навчання під час навчальних занять забезпечити передачею відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному або асинхронному режимах;

  • практичні заняття, які передбачають виконання практичних (контрольних) робіт, проводити дистанційно в асинхронному режимі.

  1. Майстрам виробничого навчання забезпечити інформування учнів щодо проведення занять із загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовок за допомогою дистанційних технологій та взаємодію з учнями закріплених груп, виключно дистанційно.

  2. Викладачам Агішевій А.В. та Дробніченко Н.В. провести поетапні кваліфікаційні атестації в групах Пб71 та Тб81 згідно затвердженого розкладу в дистанційному асинхронному режимі та оформити відповідні документи до 6 квітня 2020 року. Майстрам виробничого навчання груп Тб81 та Пб71 забезпечити дистанційну взаємодію з учнями закріплених груп під час проведення поетапних кваліфікаційних атестацій

 

Останнє оновлення ( Середа, 25 березня 2020, 12:27 )  

Дивиться також статті...

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)