Ви переглядаєте: Головна сторінка Навчання

Навчання

Матеріали для самостійної роботи Основи економічних теорій

основи економічних теорій

Основи економічних теорій (матеріали для самостійної роботи). Методичні рекомендації призначені для учнів другого курсу навчання за спеціальністю 5.090704 Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв. Укладач: Айшпурс Надія Валеріївна, викладач спеціаліст вищої категорії вищого професійного училища №9 м. Кіровоград.       

Последнее обновление ( 21.03.10 20:25 )
 

Білети Основи конструювання і технології виробництва РЕА

Атестаційні білети з предмету Основи конструювання і технології виробництва РЕА складено у відповідності з програмою по підготовці кваліфікованих робітників за професією „Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури та молодших спеціалістів за спеціальністю „Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв 6 семестр.   Викладач спеціаліст І категорії Петрич Іван Федорович.

Последнее обновление ( 03.03.13 06:26 )
 

Збірник конспектів Текстовий редактор Microsoft Word

Збірник опорних конспектів «Практичне застосування текстового редактора Microsoft Word 2003» призначено для учнів професійно-технічних навчальних закладів та може бути використано для організації самостійної роботи під час вивчення навчальних дисциплін «Програмне забезпечення персонального комп'ютера», «Інформатика», «Інформаційні технології».  Автори: Терьохін Олексій Євгенійович, заступник директора вищого професійного училища №9 м.Кіровограда, старший викладач, спеціаліст вищої категорії; Терьохін Ігор Євгенович, майстер виробничого навчання І категорії вищого професійного училища №9 м.Кіровограда, старший викладач, спеціаліст вищої категорії. 

Последнее обновление ( 19.03.10 18:14 )
 

Рекомендації до сам.роботи Українська та зарубіжна культура

Збірник є методичним посібником, орієнтованим на виконання самостійних робіт з дисципліни «Українська та зарубіжна культура» для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки», «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв». Методичний посібник містить план самостійних робіт до кожної теми, короткі теоретичні відомості з теми, питання для самоконтролю, зміст самостійної роботи, перелік літератури до виконання самостійних робіт. Автор: Бірюкова Наталія Миколаївна, викладач вищої категорії ВПУ№9.

Последнее обновление ( 19.03.10 08:04 )
 

Статистика сайту ВПУ №9 м.Кіровограда

Статистика сайту

З 15 лютого 2010 року представлена оновлена версія сайту вищого професійного училища №9 м.Кіровограда.        
 
 
   

 

Последнее обновление ( 18.03.10 19:52 )
 

Білети з предмету Економіка промисловості

Атестаційні білети з предмету Економіка промисловості складено у відповідності з програмою по підготовці кваліфікованих робітників за професією „Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури та молодших спеціалістів за спеціальністю „Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв 6 семестр.                                                                                                                                                                                    

Последнее обновление ( 03.03.13 06:27 )
 

Основи електроніки (навчальний посібник)

alt

Основи електроніки (навчальний посібник). Посібник створено з метою підвищення ефективності самостійної роботи учнів та доповнення навчального матеріалу наявної навчальної літератури до рівня підготовки молодшого спеціаліста. Розроблено старшим викладачем спеціалістом вищої категорії Гітельманом О.Л.                                                                                                                                                         

Последнее обновление ( 21.03.10 20:08 )
 

Білети з предмету Основи ремонту і регулювання РЕА

Екзаменаційні питання та білети з предмету Основи ремонту і регулювання РЕА складено у відповідності з програмою по підготовці кваліфікованих робітників за професією „Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури та молодших спеціалістів за спеціальністю „Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв 6 семестр.                                                                                                                                                             

Последнее обновление ( 03.03.13 06:27 )
 

Комплексні контрольні завдання з професії радіомеханік з ОР РТА

Комплексні контрольні завдання з професії «Радіомеханік з обслуговування та ремонту РТА ІІІ розряду» розроблені з метою визначення відповідності рівня професійно-теоретичної підготовки при проведені поетапної атестації з даної професії. 2 семестр

 

Последнее обновление ( 03.03.13 06:27 )
 

Білети та атестаційні питання Цифрова техніка

Атестаційні питання та білети  з предмета Цифрова техніка складено у відповідності з програмою по підготовці кваліфікованих робітників за професією "Електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку" V-го розряду та молодших спеціалістів за спеціальністю  "Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв'язку та оргтехніки" – 4 семестр                                                                             

Последнее обновление ( 03.03.13 06:27 )
 
Cтраница 38 из 41

Популярні матеріали

Про професії

Отримайте детальну інформацію про професії в училищі. Детальніше...
Задайте питання або надайте пропозицію
 

Новини профтехосвіти

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net