Ви переглядаєте: Головна сторінка Освітні ресурси
Каталоги
Показати # 
# Веб-Посилання
1   Link   Сервер Украинский портал
Сервер Украинский портал (http://www.uaportal.com) был задуман как центральный универсальный портал украинского Интернета, который призван служить точкой старта в интернет-путешествиях украинского пользователя. Уа-Портал является первым подобным проектом в украинском Интернете. Для наполнения Уа-Портала Мы отбираем те лучшие новости, сайты и сервисы украинского сегмента сети, которые будут интересны нашим пользователям.
2   Link   Освіта в Україні на Parta.ua
От і вийшов короткий позитивний конспект життя. І все перераховане вище - від банку рефератів до курсів англійської та інших мов є на Parta.ua. Правда, записки Наташці ми не публікували - це приватне :)
3   Link   Ua - links Бесплатный каталог сайтов Украины и зарубежья
UA-links - Каталог сайтов, в котором вы можете бесплатно разместить ссылки на ваши сайты. Регистрация в каталоге и размещение ссылок на ваши сайты бесплатна. В отличии от других каталогов, сайт не содержит ошибок и глупых вопросов!
4   Link   Все-Тут - vse-tut.com.ua
Всеукраїнський інтернет-проект vse-tut.com.ua передбачив ці недоліки інтернету, сформувавши чітко структурований, зручний у використанні бізнес-каталог України.
Все-ТутБизнес каталог Украины
5   Link   http://www.bizinform.net/
Каталог підприємств "Бізнес-Інформ" надає відвідувачам сайту швидкий і зручний пошук необхідної інформації. Зареєструвавши підприємство в каталозі, Ви маєте можливість розмістити свій прайс-лист. Реєстрація в каталозі безкоштовна! Каталог ресурсів "Бізнес-Інформ" надає учасникам каталога прямі текстові посилання на сайти, що сприяє підвищенню позицій сайту у пошукових системах, а також збільшенню значень індексу цитування і page rank.

Професії та спеціальності в училищі:

Контакти Кропивницького ВПУ

25030, Україна, м. Кропивницький, вул. Шатила, 4
Директор Рацул Олександр Борисович 
Телефон/факс (0522) 37-10-31
Електронна пошта  
vpu-9@ukr.net

(0522) 37-11-09, 098-720-56-69 (приймальна комісія)