Бесіда з БЖД на тему “Профілактика шкідливих звичок”

08 червня 2022 року класним керівником Кропивницького вищого професійного училища Балановою А.Т. групи Кб-91 була проведена бесіда з БЖД на тему “Профілактика шкідливих звичок”.
❗❗❗Куріння та його вплив на організм людини стають сьогодні соціальною і медичною проблемами. Доведено, що куріння тютюну є великою небезпекою для здоров’я і призводить до виникнення різних захворювань, які спричиняються до передчасної смерті людей. Нині ми не можемо говорити про куріння підлітків як про невинні пустощі.
❗❗❗Куріння — соціальне лихо. Через нерозуміння, сліпе наслідування моди, дорослих, ровесників підліток починає палити — спочатку робить одну затяжку, викурює одну сигарету, а потім тягнеться до лиховісної пачки знову і знову. І так куріння стає звичкою. А почати куріння набагато легше, ніж покинути. Отож, краще не починати.
❗❗❗Нікотин являється одним із самих сильних з відомих нам отрут, які впливають на нервову систему. Фізична та психологічна залежність від нікотину розвивається набагато швидше, ніж від алкоголю. Масове розповсюдження куріння є однією з головних причин сердечно-судинних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору