Випуск з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; Адміністратор»

Сьогодні, 19 травня 2022 року, в Пб-81, яка навчається за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; Адміністратор» відбулась державна кваліфікаційна атестація. Умови сьогодення внесли певні корективи в організацію захисту дипломних робіт, а саме: кожному випускнику відводився окремий час прибуття до навчального закладу; випускники, які перебувають поза межами країни, захищались у дистанційному форматі.

Специфіка професії ставить вимоги розробок саме інтегрованих програмних продуктів, функціональність яких базується на використанні комп’ютерних технологій, пов’язаних з вирішенням завдань адміністратора або на менеджментській складовій професії, побудованій на процесах автоматизації засобами комп’ютерних технологій.

Випускники представляли та захищали власні розроблені програмні додатки автоматизації функціонування підприємств та установ у різних сферах економічної діяльності, оптимізації роботи кадрових служб, організацію функціонування бізнесу легкої та харчової промисловості, автоматизацію роботи магазинів та сервісних комп’ютерних центрів, цифровізацію даних та автоматизацію обліку, комп’ютеризацію ведення готельно-ресторанного бізнесу, Web-розробки, 3-D моделювання з комп’ютерної графіки.

Випускники з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; Адміністратор» вносили до практичного розділу дипломних робіт елементи власного бачення алгоритмів відбудови зруйнованої комп’ютерної комунікаційно-мережевої системи міст у наслідок військових дій.

Адміністрація навчального закладу, керівник дипломних робіт, усі викладачі та майстри виробничого навчання від щирого серця бажають мирного неба, щасливої долі, кар’єрного зростання, творчих та особистих успіхів! Дякуємо, що Ви нас обрали. Ми пишаємось Вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору