distance learning, teacher, students

Всеукраїнський вебінар “ІКТ на уроках як умова спільної діяльності викладача і учня”

26 листопада 2020 року викладачі загальноосвітньої підготовки Баланова А.Т. та Солонько Л.С. прийняли участь у Всеукраїнському вебінарі “ІКТ на уроках як умова спільної діяльності викладача і учня”, метою якого було:

  • підвищення професійної компетентності викладачів фізики та іноземної мови з вищезазначеної проблеми з метою їх професійного росту, творчого пошуку та зростання ефективності освітнього процесу;
  • презентація кращого досвіду роботи педагогічних працівників, які викладають предмети загальної середньої освіти у закладах професійної (професійно-технічної освіти Кіровоградської області щодо використання сучасних ІКТ під час проведення уроків фізики та англійської мови (за результатами обласного конкурсу на кращу методичну розробку уроку)

Під час вебінару викладач Солонько Л.С. виступила з доповіддю на тему «Платформа Ourbоох, як засіб створення інтерактивної книги з фізики (набір інструментів). Викладач Баланова А.Т. з темою «Genially – сучасний онлайн інструмент для створення презентацій»

вгору