Звіт директора за 2018-19 навчальний рік

Звіт директора Кропивницького вищого професійного училища Рацула Олександра Борисовича.

Кропивницьке вище професійне училище протягом 2018-2019 навчального року здійснювало підготовку кваліфікованих робітників з 9 професій. З 1 вересня 2018 року в училищі продовжена підготовка кваліфікованих робітників на базі базової загальної середньої освіти з одночасним наданням повної загальної середньої освіти у 14 групах, на базі повної загальної середньої освіти у 4 групах.

Станом на 1 вересня 2018 року училищем впроваджено 9 державних стандартів професійно-технічної освіти. Минулого року училищем продовжено впровадження трьох нових державних стандартів професійно-технічної освіти з професій «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор телекомунікаційних послуг», «Адміністратор».

У 2018 році училищем пройдена атестаційна експертиза спроможності здійснення освітньої діяльності на рівні державних вимог до підготовки кваліфікованих робітників з окремих професій: «Офісний службовець (бухгалтерія); Оператор комп’ютерного набору» та «Оператор комп’ютерного набору;
Секретар керівника (організації, підприємства, установи)».

За рішенням Акредитаційної комісії України від 06 листопада 2018 р. (протокол № 132) професії визнані атестованими до 01.07.2020.

З січня 2019 року в училищі організована робота по ліцензуванню освітньої діяльності за професією «офісний службовець (бухгалтерія)». Так в січні розроблено робочий навчальний плани з даної робітничої професії, а у березні підготовлено справу щодо ліцензування діяльності з надання освітньої послуги у сфері професійно-технічної освіти. 2 квітня 2019 року документи були розглянуті на засіданні Ліцензійної комісії МОН України, де прийнято позитивне рішення стосовно даного питання. Відповідно з 1 вересня 2019 року училище має можливість розпочати підготовку кваліфікованих робітників за професією «офісний службовець (бухгалтерія); контролер ощадного банку» з терміном навчання 3 роки на базі базової загальної середньої освіти. З квітня поточного року організована робота по ліцензуванню нової професії «Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів».

У лютому 2019 року училищем пройдена атестаційна експертиза спроможності здійснення освітньої діяльності на рівні державних вимог до підготовки кваліфікованих робітників з чотирьох професій:

 

За рішенням Акредитаційної комісії України від 6 червня 2019 року (протокол № 136, наказ МОН України від 12.06.2019 р. №821) професії визнані атестованими терміном на 10 років.

Виконання обсягів регіонального замовлення

Поточного навчального року, при плані прийому на вересень 2018 року – 150 осіб, заняття з початку нового навчального року розпочато з 142 учнями нового набору. З урахування продовження набору до 1 жовтня загальний прийом – 150 учнів, тобто 100% від запланованого.

Переглянути звіт директора Кропивницького вищого професійного училища за 2018-2019 навчальний рік

вгору