Звіт директора за 2013-14 навчальний рік

Організація навчально-виробничої роботи

Діяльність училища в минулому навчальному році була спрямована в першу чергу на виконання Закону України «Про професійно-технічну освіту», «Про освіту», наказів та розпоряджень Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та управління освіти і науки облдержадміністрації, Статуту та колдоговору ДНЗ «ВПУ №9 м. Кіровоград», удосконалення методичної роботи з урахуванням наказу № 582 та рекомендацій НМК ПТО у Кіровоградській області.

Впровадження нових видів підготовки та державних стандартів

З 1 вересня 2013 року в училищі продовжена підготовка кваліфікованих робітників на базі базової загальної середньої освіти з одночасним наданням повної загальної середньої освіти. З початку навчального року продовжена робота по впровадженню нових державних стандартів професійно-технічної освіти з професій «кабельник-спаювальник» та «контролер ощадного банку».

2013 року розпочата підготовка за новими робітничими професіями «Оператор телекомунікаційних послуг; Касир (в банку)», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Організована розробка робочих навчальних програм, поурочно-тематичних планів, переліків навчально-виробничих робіт та іншої навчальної документації для підготовки кваліфікованих робітників із зазначених професій професій.

З початку навчального року проведено удосконалення навчальних програм, поурочно-тематичних планів професійно-теоретичної підготовки, переліків начально-виробничих робіт з виробничого навчання для всіх інших навчальних груп.

Розроблені плани роботи навчальних кабінетів, методичних комісій на навчальний рік. У першому семестрі 2013 року оновлено навчально-методичного забезпечення за відповідними дисциплінами.

Переглянути звіт директора за 2013-2014

вгору