Онлайн зустріч з абітурієнтами

16 лютого 2021 року для учнів Комунального закладу “Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей-спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” та Комунального закладу “Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів № 1 – дитячий юнацький центр “Перлинка” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” була організована і проведена онлайн презентація училища та  інформування абітурієнтів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому училищі.

Під час проведення Дня відкритих дверей в режимі онлайн проводилась віртуальна  екскурсія по училищу для учнів 9-11 класів з презентацією професій:

  • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; адміністратор.
  • Контролер Ощадного банку; Офісний службовець (бухгалтерія).
  • Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.
  • Оператор телекомунікаційних послуг; касир (в банку).
  • Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.
  • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.