Офісний службовець (бухгалтерія)

Офісний службовець виконує роботу з ведення нескладних операцій щодо обліку майна, коштів, фондів, цінних паперів, результатів господарсько-фінансової діяльності тощо на підприємстві, в установі, організації.  Одержує за оформленими відповідно до встановленого порядку документами кошти і цінні папери в банківських установах для виплати працівникам заробітної плати, премій.

Веде на основі прибуткових і видаткових документів касову книгу, звіряє фактичну наявність грошових сум і цінних паперів із книжковим залишком, складає касову звітність.

За дорученням здійснює роботу з оперативного обліку готової продукції, витрат сировини, матеріалів, палива, електроенергії, виходів працівників на роботу, понаднормових годин роботи тощо, готує відповідну інформацію.

Виконує реєстрацію бухгалтерських проводок і рознесення їх за рахунками, проводить нескладні розрахунки за окремими дільницями бухгалтерського обліку. Приймає і контролює правильність оформлення первинних документів, готує їх до лічильного опрацювання, а також складає нескладну бухгалтерську звітність.

Бере участь у проведенні аналізу виробничої і господарсько-фінансової діяльності підприємства, установи, організації.

Готує на основі оперативних і статистичних звітів довідку з питань, що належать до його компетенції. Бере участь у розробленні заходів, які спрямовано на додержання норм (стандартів) фінансово-господарської діяльності на підприємстві, в установі, організації, сприяє їх здійсненню.

Виконує поточні завдання в межах своєї компетенції за розпорядженням та дорученням керівництва бухгалтерії. Стежить за зберіганням бухгалтерських та нормативно-правових документів, які стосуються його діяльності.

Для вступу до Кропивницького ВПУ Вступники надають документи:

  1. Заяву із зазначенням обраної професії.
  2. Свідоцтво про освіту (оригінал) та додаток з оцінками.
  3. 6 фотокарток 3х4.
  4. Медичну довідку (ф 086-У з випискою прищеплень), амбулаторну картку.
  5. Копії документів:
    • паспорта (ID-картки) та витягу про місце  реєстрації.
    • ідентифікаційного номеру.
    • документу про відношення до військової служби.
    • документів, що дають право на пільги.
  6. Направлення підприємства на навчання (при наявності).

Прийом на навчання здійснюється приймальною комісією училища за результатами співбесіди. Тому зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проходити для вступу до училища не потрібно.

Правила прийому в училище

План прийому в училище

 

Інші професії за якими здійснюється прийом на навчання в училище:

Прийом на навчання здійснюється приймальною комісією училища за результатами співбесіди. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проходити для вступу до училища не потрібно.