Про результати І (училищного) етапу учнівських олімпіад

Відповідно до наказу по училищу № 300-Д від 01.10.2020 року «Про організацію і  проведення І (училищного)  етапу учнівських олімпіад з загальноосвітніх дисциплін у 2020/2021 навчальному році» з 12 по 23 жовтня 2020 року серед учнів, які навчаються на базі базової загальної середньої освіти з таких предметів: математика, англійська мова, інформатика, біологія і екологія, українська мова та література, географія, історія,  хімія, фізика і астрономія.

Олімпіади І етапу проходили  враховуючи  особливості адаптивного карантину, на підставі чинних нормативно-правових актів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Головного санітарного лікаря України з питань пандемії короновірусу.  На першому етапі взяло участь 236 учнів: з математики – 32  учасники, фізики і астрономії – 19 учасників, історії – 22 учасника, хімії – 20 учасників, біології і екології – 20 учасників, англійської мови – 31 учасник, української мови та літератури – 29 учасників, інформатики – 21 учасник, географії – 42 учасника.

Переможцями визначено учнів:

  • з математики:

І місце:           ученицю групи Кб-01 Пислар Аліну;

                       учня групи Пб-81 Гуцало Нікіту;

ІІ місце:          учня групи Рб-01 Заходу Володимира;

ученицю групи Пб-81 Сердюк Светлану;

ІІІ місце:        ученицю групи Пб-81 Крамаренко Єлизавету.

  • з фізики:

І місце:           учня групи Кб-01 Цигульського Івана;

ученицю групи Тб-91 Пукасенко Єлизавету;

ІІ місце:          ученицю групи Тб-91 Голубицьку Єлизавету;

ученицю групи Кб-01 Боцман Дар’ю;

ІІІ місце:         учня групи Пб-01 Романенко Іллю.

  • з української мови та літератури:

І місце:           учня групи Кб-01 Козій Олександра;

ІІ місце:          ученицю групи Кб-01 Боцман Дар’ю;

учня групи Пб-91 Шпак Арсенія;

ІІІ місце:        учня групи Кб-91 Бушинського Олександра;

                       ученицю групи Пб-01 Роскот Діану;

  • хімії:

І місце:           ученицю групи Тб-91 Шевченко Вікторію;

ІІ місце:          учня групи Пб-01 Романенко Іллю;

учня групи Рб-91 Коновалова Миколу;

ІІІ місце:        учня групи Рб-01 Цимбаленко Ігоря;

                        учня групи Рб-91 Зілінського Владислава;

  • історія:

І місце:           учня групи Пб-91 Воропая Геннадія;

Учениця групи Тб-81 Гринько Каріну;

ІІ місце:          учня групи Пб-91 Бурко Богдана;

учня групи Тб-81 Мережко Богдана;

ІІІ місце:        ученицю групи Кб-11 Цимбал Євгенію;

                       ученицю групи Пб-81 Крамаренко Єлизавету;

  • інформатика:

І місце:           учня групи Пб-91 Капустіна Владислава;

                       учня групи Пб-01 Крепу Владислава;

ІІ місце:          учня групи Пб-01 Романенко Іллю;

учня групи Пб-91 Бліндовського Владислава;

ІІІ місце:        учня групи Пб-01 Соловйова Владислава;

                       учня групи Пб-91 Телегу Іллю;

  • біологія і екологія:

І місце:           ученицю групи Тб-81 Сипко Ольгу;

ІІ місце:          ученицю групи Пб-81 Крамаренко Єлизавету;

                       учня групи Рб-91 Захарченко Максима;

ІІІ місце:        ученицю групи Пб-01 Біляєву Анну;

                       ученицю групи Пб-81 Сердюк Світлану;

  • географія:

І місце:           ученицю групии Пб-01 Роскот Діану;

                       учня групи Кб-91 Бушинського Олександра;

ІІ місце:          ученицю групи Тб-81 Сипко Ольгу;

                       учня групи Пб-91 Шепелєва Сергія;

ІІІ місце:        учня групи Кб-91 Жир Олексія;

                       ученицю групи Тб-81  Гринько Карину;

  • англійська мова

І місце:           учня групи Рб-01 Веремєєва Владислава;

ІІ місце:          ученицю групи Тб-91 Шевченко Вікторію;

ученицю групи Пб-01 Дергачову Дар’ю;

ІІІ місце:        ученицю групи Тб-91 Пукасенко Єлизавету;

                       учня групи Кб-01 Цигульського Івана.