Підприємства, установи роботодавців

Перелік корисних посилань на сайти підприємств, установ, організацій роботодавців: Укрпошта, Ощадбанк, ПриватБанк, НВП “Радій”, Шторм, Імперіал

Укрпошта — національний оператор поштового зв’язку, історія якого розпочалась у 1994 році. Сьогодні це сучасна компанія з новим брендом, новою командою, новими відділеннями, послугами й підходами до роботи. Для молодих фахівців без досвіду роботи Укрпошта — це можливість отримати перше місце роботи, хороший досвід та кар’єрне зростання, а для досвідчених спеціалістів — професійний виклик, експертна команда та шанс реалізувати найамбітніші ідеї. Працюючи у нашій команді, ви маєте можливість долучитись до реформи державної компанії, яка на очах перетворюється на успішного гравця логістично-фінансового ринку. Мережа Укрпошти найбільша в Україні — поштові відділення є у найвіддаленіших регіонах країни. 73 000 працівників щодня приймають, сортують, везуть, доставляють, організовують, аналізують та допомагають клієнтам. Ким би ви не працювали, в Укрпошті вам запропонують виключно офіційне працевлаштування і стабільну оплату праці.
Акціонерне товариство «Укрпошта»

Ощадбанк (повна назва: Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України», скорочена назва: АТ “Ощадбанк”) — український комерційний банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває у державній власності. Станом на 1 січня 2020 року активи банку становили 249 мільярдів гривень. Станом на 1 серпня 2020 року національна мережа банківського обслуговування Ощадбанку має у своєму складі близько 2448 відділень, майже 3309 банкоматів та 3189 платіжних терміналів. До процесингу банку підключено понад 60 тис. торговельних POS-терміналів. Ощадбанком емітовано понад 11.5 млн. карток (з них понад 6 мільйонів активні), в тому числі української платіжної системи ПРОСТІР. Банку належить інтернет-банкінг та платіжна система «Ощад 24/7». АТ «Ощадбанк» – один з найбільших фінансових інститутів України. Наші співробітники – близько чверті банківського персоналу України в цілому –цілеспрямовані, віддані своїй справі професіонали, які не тільки успішно виконують завдання в межах своєї повсякденної роботи, а й пишаються тим, що є частиною банку та поділяють його цінності й місію.
Професіоналізм співробітників – наша репутація. Тому підбір висококваліфікованого персоналу – наш пріоритет. Процес відбору складається з кількох етапів, що дає нам змогу оцінити здібності та навички кожного кандидата і гарантує всім претендентам рівні можливості. АТ «Ощадбанк» забезпечує своїм співробітникам соціальний захист, пропонує умови для професійного та особистісного розвитку.
Ощадбанк

ПриватБанк — найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України, зареєстрований 19 березня 1992 року. ПриватБанк є найбільшим емітентом і еквайром платіжних карток в Україні. На початок 2018, банком емітовано понад 30 мільйонів карток, що становить більше половини від усієї кількості випущених українськими банками платіжних карток. Банку належить система грошових переказів «PrivatMoney» та найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг і платіжна система «Приват24». Також банк виступає екваєром електронної платіжної системи LiqPay. ПриватБанк – це понад 22 000 працівників, 1 750 відділень у більш ніж 600 населених пунктах України. Це необмежені перспективи знайти роботу мрії у великих містах чи найвіддаленіших куточках країни.
ПриватБанк

НВП «Радій» — науково-виробниче підприємство, що постійно здійснює роботи з проектування, розробки, виготовлення, випробування та впровадження сучасних автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) для атомних електростанцій, науково-дослідних ядерних реакторів, теплових електростанцій, інших промислових підприємств та об’єктів. Підприємство з 1995 року розробляє, виготовляє та впроваджує сучасну електронну та електротехнічну апаратуру для систем безпеки, систем нормальної експлуатації важливих для безпеки, систем промислової пожежної сигналізації та автоматичного газового або пінного пожежогасіння, інші системи зі складу автоматизованих систем управління технологічними процесами енергоблоків та цехів АЕС, що сертифікована у відповідності до найсучасніших національних та міжнародних вимог до відповідного обладнання й інформаційно-керуючих систем атомних електростанцій. Така продукція користується постійно зростаючим попитом в Україні, Болгарії, Аргентині, Бразилії, США, Канаді, Угорщині та в інших країнах, оскільки в них експлуатуються енергоблоки АЕС та дослідницькі ядерні реактори, на яких передбачено проведення комплексів заходів із підвищення їх безпеки та надійності, а також продовження їх експлуатаційного ресурсу, що передбачають повну або часткову заміну, чи істотну модернізацію або модифікацію існуючого технологічного обладнання на принципово нових, прогресивних технологіях, в тому числі на основі використання технологій FPGA (ПЛІС), у використанні та впровадженні яких підприємство має вже більше ніж 30-річний досвід.
НВП «Радій»

Компанія Шторм надає телекомунікаційні послуги в Кіровоградській області з 1999 року. Ми пропонуємо Інтернет, телебачення і міський телефон для жителів декількох десятків населених пунктів. Нашими послугами користуються організації і приватні особи в Кіровоградському, Олександрійському, Знам’янському, Новоукраїнському, Маловисківському, Новомиргородському, Новгородківському, Олександрівському, Компаніївському районах. Якщо Вас цікавить прокладка волоконно-оптичної мережі, рішення по IP-телефонії, системна інтеграція або СКС – це теж до нас. Наша компанія сертифікований дилер і авторизований партнер D-Link, Tp-link, Vinet і т. д. У нас є необхідні ліцензії для побудови і супроводу телекомунікаційних мереж: будівельна, експлуатаційна, ліцензії на радіочастоти (Wi-Fi і WiMAX – 2,4 і 5,6 ГГц), на кабельне телебачення і телефонію. У компанії працюють сертифіковані проектувальники. Наявність в компанії штату кваліфікованих інженерів, цілодобова технічна, професіоналізм інженерно-технічного персоналу гарантує високу і постійну якість обслуговування наших замовників.
ТОВ “Шторм НЕТ”

“Імперіал” – Інтернет сервіс провайдер працює у сфері надання доступу до мережі інтернет з зими 2003 року. Ми пройшли великий шлях в розумінні вимог замовника: проаналізувавши власний досвід і досвід колег по бізнесу, стежили за розвитком технологій і впроваджували найновіші та прогресивні з них. Велику увагу ми приділяємо захисту інформації. У світі це одна з найгостріших проблем і особливо актуальною вона є саме для бізнесу, де порушення конфіденційності веде до прямих фінансових втрат. Основою взаємодії з клієнтами ІСП Імперіал є надання гарантовано високої якості всіх видів послуг, оперативність виконання прийнятих зобов’язань, ефективності пропонованих рішень. Клієнтами ІСП Імперіал є фізичні особи, державні та комерційні організації.”
Інтернет сервіс провайдер “Імперіал”


Кропивницьке вище професійне училище

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору