Умови доступності закладу освіти

В закладі створені необхідні умови для навчання та виховання осіб з особливими освітніми потребами, які потребують умов інклюзивної освіти для отримання професійно-технічної освіти за державним замовленням за відповідними професійними напрямками: комп’ютерні мережі; зв’язок; економічний напрямок; банківська справа; радіотехнічний напрямок.

Для забезпечення головних завдань інклюзії в училищі створені інклюзивні групи з урахуванням індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів дітей.

 

Відповідно до Міжнародної класифікації стандартів освіти в закладі  особливі освітні потреби мають діти, навчання яких потребує додаткових ресурсів. Такими додатковими ресурсами є: педагогічні працівники та спеціалісти психологічної служби, дидактичні матеріали, матеріально-технічна база (пандус, кнопка виклику, спеціально обладнані приміщення).

КВПУ стало одним з перших закладів професійно-технічної освіти міста, яке почало впроваджувати інклюзивну форму навчання та практично втілювати формулу «від рівних прав – до рівних можливостей», що вважається пріоритетним у більшості європейських країн.