зміна назви

Зміна найменування та реорганізація КВПУ

Інформація про зміну найменування, реорганізацію юридичної особи

Кропивницьке вище професійне училище

 

Повне найменування українською мовою: Кропивницьке вище професійне училище.
Скорочене найменування українською мовою: КВПУ.

Організаційно-правова форма: державна організація (установа, заклад).

Інформація про зміну найменування, реорганізацію юридичної особи:

Училище засновано 15 червня 1966 року, як технічне училище №1 на базі Кіровоградського обласного управління зв’язку УРСР (наказ Державного комітету при Раді Міністрів УРСР по профтехосвіті від 4 травня 1966 року).

Технічне училище №1 згідно з наказом Державного комітету при Раді Міністрів УРСР по профтехосвіті від 13.08.1984 року № 156/3 було реорганізовано у Кіровоградське професійно-технічне училище № 9.

Наказом Міністерства освіти України від 06.10.1999 року № 731к Кіровоградське професійно-технічне училище №9 реорганізоване у вище професійне училище №9 м. Кіровограда.

Повне найменування юридичної особи: Державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» установлено  наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.04.2012 року №523.

Змінено назву державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград» на Кропивницьке вище професійне училище наказом Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 року № 35.

Кропивницьке вище професійне училище є правонаступником всього майна, прав і обов’язків державного навчального закладу «Вище професійне училище № 9 м. Кіровоград».

Вище професійне училище утворено та зареєстровано в порядку, визначеному законодавством, що регулює діяльність відповідного неприбуткового закладу (організації).

Місцезнаходження вищого професійного училища:

Україна, 25030, місто Кропивницький, вулиця Шатила, будинок 4, телефон/факс (522)37-10-31.

Рішення про реорганізацію або припинення юридичної особи вищого професійного училища приймає Міністерство освіти і науки України. Реорганізація або припинення вищого професійного училища здійснюється згідно із законодавством. При реорганізації вищого професійного училища вся сукупність прав і обов’язків переходить до його правонаступника. Ліквідація вищого професійного училища, здійснюється комісією з припинення, яка утворюється у відповідності до законодавства. Вище професійне училище вважається таким, що припинило свою діяльність, з дня внесення запису про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців. Під час ліквідації або реорганізації вищого професійного училища вивільнюваним працівникам та особам, які здобувають освіту в ньому, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до законодавства.

 

Переглянути наказ про створення училища. Наказ Державного комітету при Раді Міністрів УРСР по профтехосвіті від 4 травня 1966 року

Переглянути наказ про реорганізацію училища. Наказ Міністерства освіти України від 06.10.1999 року № 731к

Переглянути наказ про затвердження статуту училища. Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.04.2012 року №523

Переглянути наказ про зміну назви училища. Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 року № 35

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вгору