Відповідно до наказу по училищу № 300-Д від 01.10.2020 року «Про організацію і проведення І (училищного) етапу учнівських олімпіад з загальноосвітніх дисциплін у 2020/2021 навчальному році» з 12 по 23 жовтня 2020 року серед учнів, які навчаються на базі базової загальної середньої освіти з таких предметів: математика, англійська мова, інформатика, біологія і екологія, українська мова та література, географія, історія, хімія, фізика і астрономія.
Олімпіади І етапу проходили враховуючи особливості адаптивного карантину, на підставі чинних нормативно-правових актів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Головного санітарного лікаря України з питань пандемії короновірусу. На першому етапі взяло участь 236 учнів: з математики – 32 учасники, фізики і астрономії – 19 учасників, історії – 22 учасника, хімії – 20 учасників, біології і екології – 20 учасників, англійської мови – 31 учасник, української мови та літератури – 29 учасників, інформатики – 21 учасник, географії – 42 учасника.
Переможцями визначено учнів:
- з математики:
І місце: ученицю групи Кб-01 Пислар Аліну;
учня групи Пб-81 Гуцало Нікіту;
ІІ місце: учня групи Рб-01 Заходу Володимира;
ученицю групи Пб-81 Сердюк Светлану;
ІІІ місце: ученицю групи Пб-81 Крамаренко Єлизавету.
- з фізики:
І місце: учня групи Кб-01 Цигульського Івана;
ученицю групи Тб-91 Пукасенко Єлизавету;
ІІ місце: ученицю групи Тб-91 Голубицьку Єлизавету;
ученицю групи Кб-01 Боцман Дар’ю;
ІІІ місце: учня групи Пб-01 Романенко Іллю.
- з української мови та літератури:
І місце: учня групи Кб-01 Козій Олександра;
ІІ місце: ученицю групи Кб-01 Боцман Дар’ю;
учня групи Пб-91 Шпак Арсенія;
ІІІ місце: учня групи Кб-91 Бушинського Олександра;
ученицю групи Пб-01 Роскот Діану;
- хімії:
І місце: ученицю групи Тб-91 Шевченко Вікторію;
ІІ місце: учня групи Пб-01 Романенко Іллю;
учня групи Рб-91 Коновалова Миколу;
ІІІ місце: учня групи Рб-01 Цимбаленко Ігоря;
учня групи Рб-91 Зілінського Владислава;
- історія:
І місце: учня групи Пб-91 Воропая Геннадія;
Учениця групи Тб-81 Гринько Каріну;
ІІ місце: учня групи Пб-91 Бурко Богдана;
учня групи Тб-81 Мережко Богдана;
ІІІ місце: ученицю групи Кб-11 Цимбал Євгенію;
ученицю групи Пб-81 Крамаренко Єлизавету;
- інформатика:
І місце: учня групи Пб-91 Капустіна Владислава;
учня групи Пб-01 Крепу Владислава;
ІІ місце: учня групи Пб-01 Романенко Іллю;
учня групи Пб-91 Бліндовського Владислава;
ІІІ місце: учня групи Пб-01 Соловйова Владислава;
учня групи Пб-91 Телегу Іллю;
- біологія і екологія:
І місце: ученицю групи Тб-81 Сипко Ольгу;
ІІ місце: ученицю групи Пб-81 Крамаренко Єлизавету;
учня групи Рб-91 Захарченко Максима;
ІІІ місце: ученицю групи Пб-01 Біляєву Анну;
ученицю групи Пб-81 Сердюк Світлану;
- географія:
І місце: ученицю групии Пб-01 Роскот Діану;
учня групи Кб-91 Бушинського Олександра;
ІІ місце: ученицю групи Тб-81 Сипко Ольгу;
учня групи Пб-91 Шепелєва Сергія;
ІІІ місце: учня групи Кб-91 Жир Олексія;
ученицю групи Тб-81 Гринько Карину;
- англійська мова
І місце: учня групи Рб-01 Веремєєва Владислава;
ІІ місце: ученицю групи Тб-91 Шевченко Вікторію;
ученицю групи Пб-01 Дергачову Дар’ю;
ІІІ місце: ученицю групи Тб-91 Пукасенко Єлизавету;
учня групи Кб-01 Цигульського Івана.