163-Я РІЧНИЦЯ ПЕРЕПОХОВАННЯ ПРАХУ ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА

Щороку 22 травня, ми відзначаємо річницю перепоховання великого Кобзаря, генія українського народу, національного пророка Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі. Земля, яка провела свого генія «у світ великий, многоликий», прийняла його тіло 22-го травня 1861 року поблизу Канева, звідки видно «лани широкополі, могили та кручі».
Вшановуючи світлу пам’ять Великого сина України учні Кропивницького ВПУ взяли участь у «Подорожі сторінками знайомих книг: «Хто з Шевченком знається, той розуму набирається», яку для них організувала і провела викладач української мови і літератури Тетяна Щербина.
Учні мали змогу продемонструвати свою кмітливість розгадуючи ребуси, в яких зашифровані рядки творів Тараса Шевченка.
Було приємно спостерігати з яким азартом учні розшифровували загадковий напис, обговорювали відповіді, як знову і знову оживало Кобзареве слово.
Учні зійшлися у змаганні «Майстерня кросвордів», у якому містилися питання щодо життя і творчість співця вільної України.
Свою обізнаність із творчістю поета учні продемонстрували відновивши пропущені слова із рядків поезії Т. Г. Шевченка.
Цікаві пізнавальні завдання розкрили творчий потенціал учнів.
Головним завданням проведення літературної гри було розширити знання учнів про творчість і життя Великого Кобзаря, вміння легко висловлювати свої думки, розвивати здатність до взаємодії, працювати в команді, прищепити любов до національних цінностей, виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *