Пробне ЗНО

Учасникам пробного ЗНО будут поверненні кошти через неможлівість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Таке доручення Уряду дав Президент Володимир Зеленський 13 червня 2020 року.

Міністерство освіти и науки спільно Із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату проведення. Зареєстровані учасники зможуть Скласти пробне тестування не в закладах освіти, а вдома. Інструкцію, як Скласти тести та отріматі свой результат пробного ЗНО, Розміщено на сайті УЦОЯО .

Пробне Зовнішнє незалежне оцінювання є добровільною та платних послуг для учасников. Стоимость одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежних від регіону. У ВАРТІСТЬ пробного ЗНО входити оплата послуг за виконання значного ОБСЯГИ робіт, як-от:

  • укладання тестів,
  • переклад ціх тестів мовами національніх меншин,
  • підготовка, друк та комплектування тестових зошітів, бланків Відповідей та інформаційних бюлетенів,
  • доставка матеріалів до пункту тестування,
  • оплата праці Працівникам, Які залучені до организации та проведення,
  • Виконання ЗАХОДІВ Із визначення результатів пробного ЗНО.

У 2020 году для Виконання рекомендацій относительно безпечного проведення тестування Регіональні центри оцінювання якості освіти такоже закуповувалі засоби індивідуального захисту та дезінфекції для пробного ЗНО.

Детальна інформація относительно повернення коштів учасникам пробного ЗНО буде Розміщена на сайтах МОН та Українського центру оцінювання якості освіти после офіційного погодження.

Нагадаємо, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуации учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 и 17 червня вдома, а не у закладах освіти.

вгору