ШЕВЧЕНКО 212: Живий, сучасний, незламний

Гасло цьогорічного свята — Шевченко не про минуле, він про нас сьогодні. Його слова про свободу, самоповагу та любов до України залишаються пророчими для покоління 2020-х.
Шевченківські дні були насичені подіями, що об’єднали студентів усіх груп: арт-резиденція «Колір настрою»: досліджували, які барви «звучать» у віршах поета; інформаційні хвилинки «Шевченко forever»
Мета: популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, формування національної свідомості та розвиток патріотичної мотивації учнівської молоді.
Студенти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Стежками Тараса Шевченка”.
Під час підготовки учасники опрацювали додаткову літературу та матеріали про життя поета.
Вже традиційно наша команда стала учасницею обласного конкурсу студентської творчості серед закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти Кіровоградської області «Мій Шевченко».
Щороку цей захід стає для нас особливою платформою для демонстрації талантів, обміну досвідом та підкорення нових вершин.
Цьогоріч ми презентували роботу у номінації: «Мій Шевченко» – міні інтерв’ю. Над яким наполегливо працювали студенти. Пишаємося тим, що гідно представили наш заклад на рівні області!
Дякуємо учасникам за натхнення та волю до перемоги. Чекаємо на результати та віримо у найкраще!
Низький уклін захисникам! Дякуємо Збройним Силам України, що боретеся за волю!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *