Майстри виробничого навчання

Алєксєєнко Ольга Іванівна : Майстер виробничого навчання

Алєксєєнко Ольга Іванівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 46 (4 поверх)

Ануфрієва Валентина Кімівна : Майстер виробничого навчання

Ануфрієва Валентина Кімівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 41 (4 поверх)

Божор Дмитро Юрійович : Майстер виробничого навчання

Божор Дмитро Юрійович

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 24 (2 поверх)

Глюз Світлана Ярославівна : Майстер виробничого навчання

Глюз Світлана Ярославівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 30 (3 поверх)

Дженджера Олена Миколаївна : Майстер виробничого навчання

Дженджера Олена Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 20 (2 поверх)

Кісіль Ганна Миколаївна : Майстер виробничого навчання

Кісіль Ганна Миколаївна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 16 (1 поверх)

Кручак  Раїса Вікторівна : Майстер виробничого навчання

Кручак Раїса Вікторівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 16 (1 поверх)

Куроп’ятник  Анна Сергіївна : Майстер виробничого навчання

Куроп’ятник Анна Сергіївна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 40 (4 поверх)

Лисенко Наталія Олександрівна : Майстер виробничого навчання

Лисенко Наталія Олександрівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 15 (1 поверх)

Маяцька Катерина Олександрівна : Майстер виробничого навчання

Маяцька Катерина Олександрівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 15 (1 поверх)

Нагурна Світлана Володимирівна : Майстер виробничого навчання

Нагурна Світлана Володимирівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 28 (2 поверх)

Павліченко Надія Юхимівна : Майстер виробничого навчання

Павліченко Надія Юхимівна

Майстер виробничого навчання

Навчальний корпус, майстерня 401 (4 поверх)

Папака Юлія Василівна : Майстер виробничого навчання

Папака Юлія Василівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 10 (1 поверх)

Самородова  Лілія Григорівна : Майстер виробничого навчання

Самородова Лілія Григорівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 43 (4 поверх)

Сільченко Сергій Миколайович : Майстер виробничого навчання

Сільченко Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 24 (2 поверх)

Терьохін Ігор Євгенович : Майстер виробничого навчання

Терьохін Ігор Євгенович

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 14 (1 поверх)

Терьохіна Наталія Іванівна : Майстер виробничого навчання

Терьохіна Наталія Іванівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 34 (3 поверх)

Токаренко Віктор Васильович : Майстер виробничого навчання

Токаренко Віктор Васильович

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 38 (3 поверх)

Чурікова Світлана В’ячеславівна : Майстер виробничого навчання

Чурікова Світлана В’ячеславівна

Майстер виробничого навчання

Корпус майстерень, майстерня 43 (4 поверх)

вгору