Викладачі

Агішева Анна Володимирівна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Агішева Анна Володимирівна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 101 (1 поверх)

Айшпурс Надія Валеріївна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Айшпурс Надія Валеріївна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Корпус майтерень, кабінет 37 (3 поверх)

Баланова Анастасія Тарасівна : Викладач загально-освітньої підготовки

Баланова Анастасія Тарасівна

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 207 (2 поверх)

Безкоровайний Юрій Олександрович : Викладач загально-освітньої підготовки

Безкоровайний Юрій Олександрович

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 302 (3 поверх)

Бережна Наталя Яківна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Бережна Наталя Яківна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 401 (4 поверх)

Бондаренко Людмила Анатоліївна : Викладач загально-освітньої підготовки

Бондаренко Людмила Анатоліївна

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 408 (1 поверх)

Воробель Єлизавета Романівна : Викладач загально-освітньої підготовки

Воробель Єлизавета Романівна

Викладач загально-освітньої підготовки

Побутовий корпус, спортивний зал

Гамлій Сергій Дмитрович : Викладач загально-освітньої підготовки

Гамлій Сергій Дмитрович

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 405 (4 поверх)

Іванова Лариса Євгеніївна : Викладач загально-освітньої підготовки

Іванова Лариса Євгеніївна

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 202 (2 поверх)

Масалова Віра Олександрівна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Масалова Віра Олександрівна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 408 (4 поверх)

Нижборська Наталія Анатоліївна : Викладач загально-освітньої підготовки

Нижборська Наталія Анатоліївна

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 404 (4 поверх)

Сільвейструк Надія Анатоліївна : Викладач загально-освітньої підготовки

Сільвейструк Надія Анатоліївна

Викладач загально-освітньої підготовки

Корпус майстерень, кабінет 31 (3 поверх)

Солонько Лілія Сергіївна : Викладач загально-освітньої підготовки

Солонько Лілія Сергіївна

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 301 (3 поверх)

Христенко Тетяна Андріївна : Керівник фізичного виховання

Христенко Тетяна Андріївна

Керівник фізичного виховання

Побутовий корпус, спортивний зал

Щербина Тетяна Олександрівна : Викладач загально-освітньої підготовки

Щербина Тетяна Олександрівна

Викладач загально-освітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 208 (2 поверх)

Щєрбаєва Ірина Геннадіївна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Щєрбаєва Ірина Геннадіївна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 102 (1 поверх)