Викладачі

Агішева Анна Володимирівна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Агішева Анна Володимирівна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 101 (1 поверх)

Айшпурс Надія Валеріївна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Айшпурс Надія Валеріївна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Корпус майтерень, кабінет 37 (3 поверх)

Баланова Анастасія Тарасівна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Баланова Анастасія Тарасівна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 207 (2 поверх)

Бережна Наталя Яківна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Бережна Наталя Яківна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 401 (4 поверх)

Бондаренко Людмила Анатоліївна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Бондаренко Людмила Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 109 (1 поверх)

Воробель Єлизавета Романівна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Воробель Єлизавета Романівна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Побутовий корпус, спортивний зал

Гамлій Сергій Дмитрович : Викладач загальноосвітньої підготовки

Гамлій Сергій Дмитрович

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 405 (4 поверх)

Іванова Лариса Євгеніївна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Іванова Лариса Євгеніївна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 202 (2 поверх)

Масалова Віра Олександрівна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Масалова Віра Олександрівна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 408 (4 поверх)

Нижборська Наталія Анатоліївна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Нижборська Наталія Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 404 (4 поверх)

Сільвейструк Надія Анатоліївна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Сільвейструк Надія Анатоліївна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Корпус майстерень, кабінет 31 (3 поверх)

Солонько Лілія Сергіївна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Солонько Лілія Сергіївна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 301 (3 поверх)

Теніченко Наталія Василівна : Керівник гуртка

Теніченко Наталія Василівна

Керівник гуртка

Побутовий корпус, актовий зал

Христенко Тетяна Андріївна : Керівник фізичного виховання

Христенко Тетяна Андріївна

Керівник фізичного виховання

Побутовий корпус, спортивний зал

Щербина Тетяна Олександрівна : Викладач загальноосвітньої підготовки

Щербина Тетяна Олександрівна

Викладач загальноосвітньої підготовки

Навчальний корпус, кабінет 208 (2 поверх)

Щєрбаєва Ірина Геннадіївна : Викладач професійно-теоретичної підготовки

Щєрбаєва Ірина Геннадіївна

Викладач професійно-теоретичної підготовки

Навчальний корпус, кабінет 102 (1 поверх)

вгору